News - WWE 2K17 w planie wydawniczym firmy Cenega

03.06.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner 2K w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra WWE 2K17. Premiera tego tytułu odbędzie się w październiku 2016 roku. Gra ukaże się w angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360 i Xbox One.

Najnowsza część serii WWE 2K wkracza na ring, by bronić tytułu mistrzowskiego najlepszej marki gier wideo związanej z wrestlingiem dzięki oszałamiającej grafice, ultra-autentycznej rozgrywce i ogromnemu zestawowi zawodników pełnego supergwiazd i legend z WWE i NXT.

 

Do zamówień przedpremierowych gry WWE 2K17 zostanie dołączony wyjątkowy dodatek, w którym pojawi się Bill Goldberg - legenda WCW® i WWE®, osobowość telewizyjna i filmowa, a także były zawodnik NFL. Goldberg pojawi się w grze w dwóch postaciach - z WCW i WWE. Grywalne postacie razem z dwoma arenami - WCW Monday Nitro i Halloween Havoc - będą dostępne w dniu premiery dla osób, które zamówią grę przed premierą na jedną z dostępnych platform: PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360 i Xbox One.

 

Grę można zamówić m.in. na muve.pl oraz sklep.gry-online.pl.03.06.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły