News - Trainz: Nowa era w planie wydawniczym firmy Cenega

10.03.2015, Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Trainz: Nowa era. Tytuł ukaże się 15 maja w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC. Gra będzie dostępna w edycji standardowej (wersja pudełkowa i cyfrowa) oraz Deluxe (tylko wersja cyfrowa).  

Za polską wersję odpowiada firma QLOC S.A.

Trainz: Nowa era to najnowsza część serii Trainz, stworzona w celu wzniesienia gatunku symulatorów na nowe wyżyny dzięki oszałamiającej grafice, realizmowi i precyzji. Eksploruj współczesny świat, bądź cofnij się w czasie, by przeżyć najwznioślejsze czasy z historii kolejnictwa.

Cechy gry:

·         Nowy poziom realistycznej grafiki - nowy silnik graficzny wyświetlający cienie wszystkich elementów świata gry oraz oświetlenie per pixel; realistyczne efekty środowiskowe; wysoki poziom szczegółowości przechodniów, pasażerów, wagonów i pociągów.

·         Całkowicie nowe trasy - Trainz: Nowa era oferuje szeroki wybór wysokiej jakości tras, dostępnych już od samego początku i dostępnych w formie DLC.

·         Nowy poziom fizyki i realizmu- dzięki wieloletniemu wsparciu fanów, Trainz: Nowa era oferuje znacznie ulepszoną fizykę, która uwzględnia takie zmiany, jak moc silnika, waga pociągu czy podłoże trasy. Jeżeli nie jesteś zwolennikiem tak szczegółowych zmiennych, gra zawiera dwa tryby gry: realistyczny oraz łatwy,  w którym ustawieniami Twoich lokomotyw zajmie się wirtualny ekspert.

·         Dopasuj grę do swoich potrzeb: w pełni modyfikowane schematy kontroli, wsparcie dla wielu okien, czy zaimplementowana w grze przeglądarka ułatwią rozgrywkę.

·         Dostęp do ponad 250.000 + darmowych DLC do pobrania przez Trainz Download Station.

·         Opcja gry wieloosobowej.

W sprzedaży, wyłącznie w wersji cyfrowej, dostępna będzie również wersja Deluxe, oferująca 4 bonusowe trasy:

·         Avery - Drexel

·         Warwick - Wallangarra

·         Season Town Northern Rail Road

·         The BiDye Traction Railroad

Osoby, które zamówią edycję cyfrową przed premierą (zarówno standardową, jak i Deluxe) otrzymają dodatkowo:

·         Darmowy dostęp VIP na 6 miesięcy do ponad 250000 elementów poprzez Trainz Download Station dzięki biletowi pierwszej klasy.

·         2 dodatkowe, nigdy przedtem nie publikowane, lokomotywy - The USRA Light Pacific oraz Duchess of Atholl.

Grę można już zamawiać w przedsprzedaży na:  muve.pl, sklep.cdaction.pl, oraz sklep.gry-online.pl.10.03.2015
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły