News - The Escapists 2 w planie wydawniczym firmy Cenega

25.07.2017 Warszawa - Cenega, oficjalny partner firmy Sold-Out w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra The Escapists 2 - sequel wielokrotnie nagradzanej, zręcznościowej przygodówki 2D. Tytuł w angielskiej wersji językowej pojawi się na platformy PlayStation 4 i Xbox One 22 sierpnia. Warto dodać, że gra będzie dostępna w bardzo dobrej, sugerowanej cenie detalicznej 129,99 zł.

Zaryzykuj wszystko, aby wydostać się z najlepiej strzeżonych więzień na całym świecie. Odkryj największe zakłady karne w historii serii - z licznymi piętrami, dachami, systemami wentylacyjnymi i podziemnymi tunelami. Musisz żyć zgodnie z więziennymi zasadami - stawiać się na apele, pracować i przestrzegać przepisów; jednocześnie w tajemnicy planując ucieczkę na wolność! Wydostań się z mroźnego Fortu Tundra, pociągu mknącego po pustyni, a w końcu pokonaj nawet ostateczną granicę!

 

Cechy gry The Escapists 2

 

· Ucieknij z każdego więzienia sam lub w trybie dla wielu graczy w lokalnych oraz sieciowych trybach współpracy i rywalizacji dla nawet czterech graczy

· Baw się w trybie dla wielu graczy online, do której możesz dołączyć kiedy zechcesz. Starannie zaplanuj i przeprowadź ucieczkę wraz z innymi więźniami - online lub lokalnie - albo po prostu dołącz do istniejącej rozgrywki i pomóż doprowadzić akcję do końca!

· Stwórz swojego idealnego skazańca z ponad 300 opcji personalizacji

· Skorzystaj ze specjalnego samouczka dla nowych graczy, którzy dopiero poznają życie w więzieniu

· Zobacz 10 unikatowych, tematycznych zakładów karnych, z których należy uciec, takich jak zamarznięty Fort Tundra, pociąg mknący przez pustynię czy więzienie za ostateczną granicą!

· Poznaj zupełnie nowy system walki, który czyni każdą więzienną bójkę jeszcze bardziej bolesną

· DLC z dodatkowym więzieniem - The Glorious Regime

 

Zwiastun gry dostępny jest tutaj: https://youtu.be/EcW8PPzI8oU


The Escapists 2 można zamówić w przedsprzedaży m.in. na muve.pl oraz gry-online.pl25.07.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły