News - Star Trek: Resurgence już w sklepach

Przyjmij rolę Jary Rydek i Cartera Diaza, dwóch członków załogi USS Resolute, którzy biorą udział w misji dyplomatycznej mającej na celu mediację między frakcjami obcych. Podczas próby zapobieżenia wojnie, odkryjesz o wiele większe zagrożenie: starożytną i potężną siłę, która zagraża całej galaktyce!

 

Akcja gry Star Trek: Resurgence rozgrywa się niedługo po wydarzeniach serialu Star Trek: Następne Pokolenie. Pojawiają się w niej Ambasador Spock oraz Kapitan Williama T. Riker (głosu użyczył mu Jonathan Frakes). Gra poszerza historię z pierwszego sezonu serialu Star Trek: Następne Pokolenie. Twoje wybory będą kształtować przebieg przygody, która została nazwana "grą w uniwersum Star Trek, której potrzebowaliśmy" przez Trek Central oraz "najlepszą grą Star Trek, w którą grałem od ponad dekady" przez Gaming Trend.

 

Stworzona przez Dramatic Labs, nowe studio składające się z byłych członków Telltale Games, gra Star Trek: Resurgence to oparta na narracji przygodowa gra, która dostarcza najlepsze elementy uniwersum Star Trek. Z wciągającym gameplayem i intrygującą historią, Star Trek: Resurgence to obowiązkowa pozycja dla każdego fana tej serii.

 

Cechy:

 

  • Wciel się w postacie Jara Rydka i Cartera Diaza, dwóch oficerów Floty Gwiezdnej uwikłanych w tajemnicę, którą muszą rozwikłać zanim stanie się ona zarzewiem galaktycznego konfliktu.
  • Przebadaj nowe światy, spotkaj nowe obce gatunki i staw czoła niebezpieczeństwom.
  • Podejmuj wybory, które kształtować będą zakończenie Twojej historii.
  • Z udziałem Ambasadora Spocka i Kapitana William T. Rikera (głosu użyczył mu Jonathan Frakes).
  • Stworzone przez Dramatic Labs, nowe studio składające się z byłych członków Telltale Games.


27.10.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły