News - Spyro Reignited Trilogy dostępne!

UKRYJ SWOJE OWCE, SPYRO WYLĄDOWAŁ

SPYRO REIGNITED TRILOGY DOSTĘPNE!

 

Graj z polskim dubbingiem!

Kolekcja zremasterowanych gier zawiera nowy utwór kompozytora oryginalnej ścieżki dźwiękowej, Stewarta Copelanda

W angielskiej wersji w rolę Spyro ponownie wcielił się ikoniczny aktor Tom Kenny

Ognista inauguracja gry na 20-lecie powstania Spyro

 

SANTA MONICA, Kalifornia – 13 listopada 2018 r. – Spyro, kultowy fioletowy smok, który rozbawiał pokoje dzienne na całym świecie pod koniec lat 90-tych, zalicza wielki powrót wraz z wydaniem Spyro™ Reignited Trilogy. Tytuł wprowadza graczy do w pełni zremasterowanej kolekcji gier z odtworzonymi na nowo postaciami, animacjami, otoczeniem, zupełnie nowym oświetleniem i filmikami – wszystko to w oszałamiającej jakości HD. Teraz fani mogą poszybować na nowe wyżyny i odkryć ponad 100 bujnych środowisk wypełnionych nowymi szczegółami, które ożywiają Dragon Realms i Avalar jak nigdy dotąd. Trylogia pojawiła się na konsole PlayStation®4, PlayStation®4 Pro oraz rodzinę urządzeń Xbox One firmy Microsoft, w tym Xbox One X. Gra dostępna jest z polskim dubbingiem.

 

W Spyro Reignited Trilogy, lead developer firmy Toys For Bob daje fanom w pełni przeskalowaną wersję trzech oryginalnych gier Spyro, od których wszystko się zaczęło: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage! i Spyro: Year of the Dragon, ale ze współczesnym wyczuciem, które sprawia, że będzie to rozgrywka świeża i radosna dla dzisiejszych graczy. Dodatkową uciechę zapewni głos aktora

Toma Kenny’ego, którzy użycza go Spyro we wszystkich trzech grach. Weterani marki poznają klasyczną ścieżkę dźwiękową, ale z pewnością ucieszą się z zupełnie nowego tematu ekranu tytułowego, od kompozytora oryginalnego soundtracku, Stewarta Copelanda. Dodatkowo, nowa gra zawiera funkcję audio, która pozwala graczom przełączać się między oryginalną i nowo zremasterowaną ścieżką dźwiękową, dla tych, którzy chcą bardziej klasycznej rozgrywki. Gracze mogą po prostu wlecieć do „menu opcji” w dowolnym momencie rozgrywki, uwolnić swoje preferowane nostalgiczne lub przeskalowane groove i wrócić do akcji bez utraty zapisanych danych.

 

„To prawdziwa przyjemność dostarczyć z powrotem jedną z najbardziej ikonicznych postaci z gier wideo wszech czasów poprzez Spyro Reignited Trilogy”, powiedział Paul Yan, Co-Studio Head w Toys For Bob. „Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, aby być pewnym, że każdy szczegół gry dostarczy fanom wspaniałych wrażeń. Mamy nadzieję, że gracze będą mieli tyle samo frajdy przy powracaniu do świata Spyro i zamieszkujących go postaci, co my remasterując”.

 

W drodze do oficjalnego wydania Spyro Reignited Trilogy, Activision Publishing, Inc. (NASDAQ: ATVI), stworzyła pierwszy w swoim rodzaju, naturalnej wielkości, oddychający ogniem i mówiący Spyro Dragon drone. Dron wystartował z zamku „Stone Hill” w pobliżu Nowego Jorku, rozpościerając skrzydła nad Stanami Zjednoczonymi, aby eksplorować miasta i ikoniczne krajobrazy, które przypominają poziomy i tematy z oryginalnych gier Spyro. W ramach trasy, dron Spyro ścigał owce, podpalił trochę grillów i dostarczył wczesną kopię Spyro Reignited Trilogy do zaprzyjaźnionego O.G. i ikony rozrywki, Snoop Dogga. Najważniejsze informacje z dostawy dronu Spyro do Snoop Dogg można znaleźć tutaj.

 

„Fani już od jakiegoś czasu prosili Activision o przywrócenie Spyro. Odpowiedź na Spyro Reignited Trilogy była jak dotąd świetna i jesteśmy absolutnie zachwyceni, że nadal możemy ożywiać niektóre z najbardziej ikonicznych gier wideo i postaci wszech czasów”, powiedział Steve Young, Chief Revenue Officer w Activision. „Ponieważ w tym roku przypada 20. rocznica powstania Spyro, nie było lepszego czasu, aby oddać hołd ulubionemu fioletowemu smokowi każdego z nas”.

 

Społeczność Spyro jest zaproszona, aby jeszcze bardziej uczcić powrót Spyro poprzez globalne partnerstwo z Activision Blizzard Consumer Products Group (ABCPG). Współpraca z Funko, Traly Pins, Exquisite Gaming, KidRobot, USAopoly, Trends International, Rubber Road i Changes stworzyła nowe możliwości dla fanów, aby podzielić się swoją miłością do fioletowego smoka, oryginalnego mistrza pieczeni. Oferta konsumencka Spyro w odzieży, produktach kolekcjonerskich, figurkach i innych kategoria jest już dostępna w sklepach detalicznych na całym świecie. Fani mogą również skorzystać z ekskluzywnej kolekcji GameStop Spyro TOTAKU Collection.

 

Więcej informacji na temat Spyro Reignited Trilogy można znaleźć na stronie www.SpyroTheDragon.com. Fanów zapraszamy również do śledzenia @SpyroTheDragon na Twitterze oraz @Spyro na Facebooku i Instagramie, a także do subskrypcji kanału YouTube na YouTube.com/SpyroTheDragon.

 

Informacje o Activision

Activision z siedzibą w Santa Monica w Kalifornii jest wiodącym światowym producentem i wydawcą interaktywnej rozrywki. Activision prowadzi działalność na całym świecie i jest oddziałem Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI), na liście 500 firm S&P. Więcej informacji na temat Activision i jego produktów można znaleźć na stronie internetowej firmy, www.activision.com lub śledząc @Activision.13.11.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów