News - SoulCalibur VI – premiera!

SoulCalibur VI – dziś premiera!

 

Graj jako Geralt z serii gier Wiedźmin!

 

Z przyjemnością informujemy, że dziś do sprzedaży trafiła najnowsza część niezwykle popularnej serii gier wideo z gatunku bijatyk, pt. SoulCalibur VI. Tytuł ukazał się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC w angielskiej wersji językowej.

Poza standardową edycją gry, w sprzedaży dostępna jest Edycja kolekcjonerska gry na PlayStation 4 oraz Xbox One, w skład której wchodzą:

  • Pełna wersja gry,
  • 35-centymetrowa figurka Sophitii,
  • Cyfrowa ścieżka dźwiękowa,
  • Przepustka sezonowa,
  • Kolekcjonerskie opakowanie.

W sklepach sieci Media Markt dostępna jest z kolei specjalna edycja SoulCalibur VI z koszulką zawierającą motyw z Wiedźminem Geraltem, którym można zagrać w najnowszej odsłonie gry. Wydanie to oferowane jest w cenie edycji standardowej. W skład pudełek z koszulką wchodzi gra do wyboru na PC, PlayStation 4 lub Xbox One. Ilość limitowana do wyczerpania zapasów.

Przypominamy również, że w sieci tych sklepów odbędą się turnieje w grę SoulCalibur VI, w których na najlepszych czekać będzie 1000 złotych w gotówce oraz przedmioty kolekcjonerskie - figurka Sophitii oraz koszulka z motywem z gry. Zawody odbędą się w poniższych terminach i miastach, a najbliższe emocje już w najbliższą sobotę, 20 października, w Krakowie!

Centrum handlowe

Sklep

Miasto

 Adres

Termin

M1

Media Markt

Kraków

 al. Pokoju 67

20.10.

M1

Media Markt

Zabrze

 ul. Szkubacza 1

27.10.

Atrium Copernicus

Media Markt

Toruń

 ul.Żółkiewskiego 15

28.10.

M1

Media Markt

Warszawa (Marki)

 ul. Piłsudskiego 1

3.11.

Avenida

Media Markt

Poznań

 ul. Stanisława Matyi 2

10.11.

Port Łódź

Media Markt

Łódź

 ul. Pabianicka 245

17.11.

Silesia City Center

Media Markt

Katowice

 ul. Chorzowska 107

24.11.

Galeria Krakowska

Media Markt

Kraków

 ul. Pawia 5

8.12.

Galeria Kaskada

Media Markt

Szczecin

 Al. Niepodległości 36

15.12.

 

Zapisy odbywają się na miejscu. Regulamin turniejów znajduje się pod adresem: http://www.cenega.pl/news/we-udzia-w-turnieju-soulcalibur-vi-i-wygraj-1000-z-otych/8394 

 

SoulCalibur VI to nowa gra z pionierskiej serii bijatyka 3D opartych na broni. Akcja tego tytułu rozgrywająca się w XVI wieku zabiera graczy w podróż, podczas której odkryją prawdy kryjące się w wydarzeniach z oryginalnego SoulCalibura. W grze znajduje się również zróżnicowana lista nowych i powracających postaci z ich unikalnymi stylami walki i bronią, w tym podpory serii – Mitsurugi i Sophitia, nowe postacie jak GrØh, oraz gościnnie zaproszony Geralt z Rivii z serii Wiedźmin®.

 19.10.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły