News - SCARLET NEXUS już w sprzedaży

Warszawa, 25.06.2021Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra SCARLET NEXUS. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S oraz Xbox One. Zamówienia na edycję pudełkową gry można składać na stronie scarletnexus.cenega.pl.

 

 

Premierowy zwiastun SCARLET NEXUS można zobaczyć tutaj.

 

 

W odległej przyszłości w ludzkim mózgu odkryto psioniczny hormon, który dał ludziom dodatkowe moce i na zawsze odmienił naszą rzeczywistość. Gdy świat wkroczył w nową erę, z nieba zaczęły zstępować zdegenerowane mutanty zwane Inni (Others). Nowy wróg, łaknący ludzkich mózgów, był wyjątkowo odporny na ataki konwencjonalną bronią, przez co walka wymagała sięgnięcia po ekstremalne metody. Osoby o potężnych umiejętnościach parapsychicznych zwane psionikami były naszą jedyną szansą na walkę z zagrożeniem z niebios. Od tamtej pory psionicy są wyszukiwani i włączani w szeregi Other Suppression Force (OSF) – organizacji będącej ostatnią linią obrony ludzkości.

 

 

Rozpocznij swoją przygodę jako Yuito Sumeragi, energiczny rekrut z bogatej rodziny polityków, lub Kasane Randall, tajemnicza zwiadowczyni, która dzięki swej mocy i umiejętnościom zyskała wielką sławę w OSF. Tylko poznając przeplatające się losy obu tych bohaterów, odkryjesz tajemnice brainpunkowej przyszłości schwytanej między technologią a parapsychicznymi zdolnościami w SCARLET NEXUS.

 

Główne cechy gry:

 

  • Psychokinetyczna walka– Dzięki swoim zdolnościom możesz wykorzystać otoczenie, które jest twoją najlepszą bronią. Podnoś, niszcz I rzucaj fragmentami otoczenia, aby tworzyć kombinacje ataków I roznieść wrogów w pył.
  • Pokonuj Innych – Szalone mutant, które zagrażają Ziemi są wysoce odporne na konwencjonalne ataki. Dręczone nieustannym bólem wynikającym z mutacji, pragną mózgów, aby uwolnić się od obłędu.
  • Odkryj przyszłość Brain Punk– Zbadaj i chroń futurystyczny japoński krajobraz, który łączy w sobie inspiracje klasycznym anime i zachodnim science fiction.
  • Głęboka fabuła– Zanurz się w złożoną historię więzi, odwagi i heroizmu, stworzoną przez twórców kultowej Tales of Vesperia.

 

 

Więcej informacji o SCARLET NEXUS można znaleźć na oficjalnej stronie BANDAI NAMCO Entertainment Europe.25.06.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły