News - Royal Quest - pierwszy projekt MMO firmy Cenega

05.11.2013, Warszawa - Cenega, oficjalny partner 1C Company w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że zajmie się wprowadzeniem na polski rynek gry Royal Quest. Najnowsze dzieło studia Katauri Interactive, twórców gorąco przyjętego na polskim rynku King's Bounty, jest darmową grą fantasy MMORPG z rozległym, urozmaiconym światem, zaawansowanym systemem rozwoju postaci, trybami PvE i PvP, rozwiniętym rzemiosłem oraz możliwymi do zdobycia osiągnięciami. Ciesząca się olbrzymią popularnością w Rosji gra będzie dostępna w języku polskim -  za lokalizację gry odpowiada firma QLOC S.A., znana m.in. ze świetnie ocenianych polskich wersji językowych takich gier jak Tomb Raider, Deus Ex: Human Revolution czyThe Elder Scrolls V: Skyrim. Gracze spotkają się na polskich serwerach, a dobrą zabawę zagwarantuje ekipa polskich mistrzów gry. Zamknięte testy beta polskiej edycji Royal Quest rozpoczną się już w drugiej połowie listopada. Zapisy prowadzone są na oficjalnej stronie gry - http://royalquest.pl.

„Od dawna uważnie przyglądaliśmy się rynkowi gier sieciowych, czekając na odpowiedni moment by wystartować z własnym projektem." - powiedział Marek Chyrzyński, dyrektor generalny firmy Cenega Poland. „Kiedy zobaczyliśmy jak wygląda nowa gra autorów cenionego w Polsce King's Bounty, a potem zagraliśmy w wersję beta, stwierdziliśmy że to bardzo dobry kandydat na pierwszy projekt gry MMORPG w historii naszej firmy."


Fabuła Royal Quest, osadzona w przepełnionym magią i technologią świecie Aura, opowiada historię zmagań Rolanda, władcy królestwa Elenii z Czarnymi Alchemikami, walczącymi o kontrolę nad drogocenną rudą minerału Elenium. Na pomoc królowi przybywają bohaterowie z najdalszych zakamarków Aury, zwabieni wizją zdobycia na własność ziem, tytułów i zamków. W trakcie swoich przygód stawią czoła ludziom i stworzeniom czającym się w półmroku gęstych puszcz, wśród pustynnych wydm i w wilgotnych, zatęchłych lochach. Fantastyczny świat Royal Quest zawiera kilkadziesiąt unikatowych lokacji, zapewniając graczom setki godzin zabawy.

Royal Quest pozwoli wybrać jedną z czterech klas postaci - Szermierza, Maga, Strzelca i Złodzieja. Każda z nich dzieli się na dwie specjalizacje, posiadające unikalne cechy. Szermierz na przykład może rozwinąć się w bogobojnego Krzyżowca, potrafiącego leczyć siebie i towarzyszy broni, lub w Rycerza Ciemności, wykorzystującego cierpienia swoich wrogów do zadawania kolejnych dewastujących ciosów.

Jednym z ekscytujących elementów rozgrywki będzie możliwość zdobywania i zasiedlania zamków. Mniejsze z nich, otoczone przytulnym ogrodem, nadadzą się nawet dla pary przyjaciół, podczas gry wielkie twierdze mieszczące całe gildie mogą zostać rozbudowane między innymi o przynoszące właścicielom dochód kopalnie złota. Poza przejmowaniem cudzych zamków, tryb PvP zaoferuje również mecze rankingowe w systemie arenowym, rozgrywane na przeznaczonych do tego celu mapach.


Najważniejsze cechy Royal Quest:

  • Gra została stworzona przez studio odpowiedzialne za King's Bounty, dzięki czemu gracze mają gwarancję ogromnej grywalności i nietuzinkowego stylu artystycznego, z którego znane jest studio Katauri Interactive
  • Polska wersja językowa i lokalne serwery, oraz profesjonalni Mistrzowie Gry.
  • Ogromny, tajemniczy świat w którym na odkrycie czeka ponad 60 różnorodnych lokacji.
  • Uniwersum oparte na połączeniu magii, technologii i alchemii.
  • System PvP, w którym gracze mogą zdobywać zamki i walczyć na specjalnie przygotowanych arenach.
  • Tryb gry PvPvE, w którym gracze walczą nie tylko ze sobą, ale i z potworami.
  • Zarządzanie zamkami i przyległymi terytoriami. Najmniejsze z nich nadadzą się nawet dla pary przyjaciół, podczas gdy wielkie twierdze mogą pomieścić całą gildię. Zamki te przynoszą codzienny dochód w złocie oraz, czasami, dostęp do czynnych kopalń.
  • Możliwość posiadania pupila, który będzie zbierał dla ciebie łupy. Do wyboru ponad 20 rodzajów.
  • Prosta nauka gry dla początkujących oraz rozliczne możliwości dla graczy z dużym stażem - system automatycznego i samodzielnego rozwoju postaci.
  • Zaprojektowana zarówno dla graczy lubiących działać w pojedynkę jak i dla tych, którzy wolą poruszać się w grupie.

 05.11.2013
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły