News - Rolnictwo Precyzyjne – Farming Simulator 22 z nowym dodatkiem

Projekt Rolnictwa Precyzyjnego powraca udoskonalony w dodatku do Farming Simulator 22. Rozszerzenie pomoże obniżyć ślad ekologiczny w wirtualnym rolnictwie. Projekt został rozpoczęty w 2020 roku przez firmę John Deere oraz sfinansowany przez EIT Food, inicjatywa ma na celu zwiększyć świadomość i poszerzyć wiedzę na temat zrównoważonego rolnictwa. Producent i wydawca GIANTS Software wprowadzi wraz z nowym dodatkiem wiele elementów rozgrywki, które pomogą w prowadzeniu nowoczesnej farmy.

 

 

Pierwsza wersja dodatku Rolnictwa Precyzyjnego do gry Farming Simulator 19 była wielkim sukcesem, pobrano ją ponad milion razy na PC i konsolach.

 

 

Nowe mechaniki skupiają się na zrównoważonym prowadzeniu farmy

 

 

Podczas gry pierwsza wersja Rolnictwa Precyzyjnego zawierała podstawy takie jak pobieranie próbek gleby czy analizy ekonomiczne, nowe rozszerzenie do Farming Simulator 22 pójdzie o krok dalej. Dodatek wprowadzi zaawansowaną technologię wdrożoną w celu zwiększenia wydajności podczas upraw wirtualnych farm, dzięki zastosowaniu czujników optycznych. Umożliwią one ograniczenie stosowania herbicydów oraz nawozów organicznych i mineralnych, obniżając w ten sposób ślad ekologiczny, zupełnie jak na prawdziwych gospodarstwach.

 

 

Nowi partnerzy poszerzą wiedzę na temat nowoczesnego rolnictwa

 

 

Celem projektu jest poszerzenie wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii rolniczych w społeczeństwie. Pierwsza inicjatywa była realizowania we współpracy z Uniwersytetem Hohenheim (Niemcy), Uniwersytetem w Reading (Wielka Brytania) oraz Grupo AN, największą firmą zajmująca się zbożem w Hiszpanii. W tym roku do tego grona dołączył Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, aby promować nowoczesne technologie wśród młodych farmerów w Europie Wschodniej.

 

 

 

 

 

„Współpraca między wszystkimi partnerami przebiegła fantastycznie, a dodatek Rolnictwa Precyzyjnego przekroczył wszystkie moje oczekiwania” – komentuje szef projektu firmy John Deere Thomas Engel. Thomas Frey, dyrektor kreatywny w GIANTS Software dodaje - „Jesteśmy podekscytowani kontynuacją tego projektu, który pokazuje korzyści płynące z wykorzystania technologii w rolnictwie.”

 

 

Darmowe rozszerzenie ukaże się wiosną

 

 

Premiera gry Farming Simulator 22 odbędzie się 22 listopada, natomiast opublikowanie dodatku Rolnictwa Precyzyjnego zaplanowane jest na wiosnę 2022 roku. Więcej informacji na temat rozszerzenia zostanie podanych podczas FarmConu. Wydarzenie to odbędzie się w dniach od 21 do 23 lipca na oficjalnym kanale firmy GIANTS Software w serwisie Twitch.

 

 

Wszystkie funkcje pierwszej wersji dodatku Rolnictwo Precyzyjne będą zawarte w nowej odsłonie rozszerzenia, które zostanie udostępnione za darmo dla wszystkich posiadaczy gry Farming Simulator 22.

 

 

Farming Simulator 22 zamówisz w przedsprzedaży na stronach:

 

 15.07.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • NBA 2K22 Sportowe
   
  Nintendo Switch
   
  zamów
   
   
   
 • NBA 2K22 Sportowa
   
  Playstation 4
   
  zamów
   
   
   
 • NBA 2K22 Sportowa
   
  PlayStation 5
   
  zamów