News - Rise of the Tomb Raider na PC w planie wydawniczym firmy Cenega!

05.01.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner Square Enix Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że gra Rise of the Tomb Raider w wersji na PC ukaże się w Polsce już 28 stycznia - w wersji cyfrowej - oraz 29 stycznia w pudełkach, równocześnie z premierą światową. Gra pojawi się w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej. W rolę Lary Croft w polskiej wersji językowej ponownie wcieli się Karolina Gorczyca. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca.

Zachowując wszystkie cechy wydania konsolowego takie jak emocjonująca opowieść czy pełne niebezpieczeństw lokacje, deweloperzy z Crystal Dynamics® oraz Nixxes Software dodali szereg nowych elementów, w tym wsparcie dla systemów Windows 10 oraz rozdzielczość 4K. Gra Rise of the Tomb Raider® została nominowana do nagrody The Game Awards w kategorii Najlepsza Akcja/Przygoda i jest kontynuacją zdobywczyni wielu nagród, gry Tomb Raider.


"Wersja PC gry Rise of the Tomb Raider to kolejny etap naszego bardzo udanego partnerstwa i współpracy z firmą Microsoft, zapoczątkowanego wydaniem gry na konsole Xbox One oraz Xbox 360" powiedział Scot Amos, szef studia Crystal Dynamics.


"Gracze PC stanowią silną i oddaną społeczność, więc jesteśmy przekonani, że przyjmą z otwartymi ramionami wersję gry przygotowaną na ich platformę" powiedział Ron Rosenberg, szef studia Crystal Dynamics.

 

Podążając tropem starożytnej tajemnicy, Lara wyrusza na swoją pierwszą ekspedycję badawczą. W jej wyniku trafia w najbardziej odludne i zdradzieckie rejony Syberii, gdzie stara się odkryć sekret nieśmiertelności, nim zrobi to bezwzględna organizacja znana jako Trinity. Lara zmuszona będzie wykorzystać swój spryt i zdolności przetrwania, zawrzeć nowe sojusze oraz ostatecznie wstąpić na ścieżkę swojego przeznaczenia jako tomb raider. Gracze doświadczą wartkiej akcji, odwiedzą piękne i jednocześnie zabójcze lokacje, zaangażują się w brutalną walkę partyzancką i będą eksplorować zapierające dech w piersiach grobowce.

 

Grę można zamawiać przed premierą m.in. w sklepie muve.pl i sklep.gry-online.pl05.01.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły