News - PSI PATROL RUSZA DO AKCJI z nową psieśmieszną grą wideo już w listopadzie!

LYON, Francja, 17 lipca – Psi Patrol jest gotów do podjęcia się najtrudniejszej jak dotąd misji. BANDAI NAMCO Entertainment Europe, Outright Games - jeden z wiodących, światowych wydawców rodzinnej, interaktywnej rozrywki i Nickelodeon ogłaszają dziś nową grę wideo, pt.: PSI PATROL: KOSMOPIESKI RATUJĄ ZATOKĘ PRZYGÓD. Tytuł ten oparty jest na niezwykle popularnym serialu Nickelodeon skierowanym do najmłodszych dzieci, a wyprodukowanym przez Spin Master Entertainment. Gra ukaże się 6 listopada 2020 r. na Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One i w wersji cyfrowej na komputery osobiste.

 

Zobacz psiesympatyczny zwiastun tu: https://youtu.be/LHnAEJzpmRo

 

Graj razem z przyjaciółmi i rodziną w trybie kooperacji, wybierz swojego ulubionego szczeniaka i użyj jego potężnych mocy, podczas niezwykle niebezpiecznych misji. Fani znajdą tu cały Patrol, a także najważniejsze, gotowe do zwiedzania miejsca w ogromnym mieście Zatoka Przygód - zaczynając od punktu widokowego po ośrodek snowboardowy Jake'a kończąc.

 

Fani gry będą potrzebować specjalnych mocy każdego dzielnego szczeniaka, takich jak: super prędkości Chase’a, potężnego żaru Marshall’a i mocy trąby powietrznej Skye, aby uratować sytuację, a także by bawić się z przyjaciółmi w zabawne mini gry, takie jak Pup Pup Boogie i skakanka.

 

Psi Patrol to najpopularniejsza seria rozrywkowa dla przedszkolaków i globalny fenomen, który dzięki programom telewizyjnym, zabawkom, grom wideo, liniom odzieżowym, a nawet parkom rozrywki dociera do ponad 170 krajów. Outright Games jest wydawcą poprzedniej części gry - Psi Patrol Rusza do akcji!, która ukazała się w 2018 roku i jest ich najlepiej sprzedającym się tytułem do tej pory.

 

„Jesteśmy niezmiernie podekscytowani pracą wraz z Nickelodeon nad naszym drugim tytułem z serii Psi Patrol. Umieszczenie najbardziej znanych na świecie szczeniaków w grze wideo było dla nas niesamowitym przeżyciem” - powiedział Terry Malham, dyrektor generalny Outright Games. „To prawdziwa przedszkolna potęga i jedna z największych franczyz w świecie rozrywki dla dzieci. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, mogąc rozpocząć tę zupełnie nową przygodę, która będzie frajdą dla całej rodziny”.

 

Cechy gry:

 

  • JEST TU KAŻDY SZCZENIAK - graj jako Chase, Rubble, Marshall, Everest, Skye, Rocky, Zuma i Tracker.
    • ODKRYWAJ ZATOKĘ PRZYGÓD - weź udział w siedmiu super-bohaterskich misjach, aby uratować przyjaciół i sytuację. Do tego siedem zabawnych mini gier!
    • WYKORZYSTAJ POTĘŻNE MOCE - graj jako szczeniaki i używaj ich potężnych mocy, aby tworzyć trąby powietrzne i używać super narzędzi, aby podnosić najcięższe przedmioty i nie tylko!
    • STWÓRZ ZESPÓŁ - dwóch użytkowników może grać w trybie kooperacji na tym samym ekranie.
    Psi Patrol: Kosmopieski ratują Zatokę Przygód zadebiutuje 6 listopada w wersji cyfrowej i pudełkowej na Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One i PC.


17.07.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły