News - Premiera Yoku's Island Express

15.06.2018, WarszawaCenega, partner firmy Sold Out w Polsce z przyjemnością przypomina, że dziś premierę ma niezwykłej gra platformowej z mechaniką pinballową – Yoku’s Island Express. Tytuł w angielskiej wersji językowej jest dostępny na komputerowy system rozgrywki PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch™.

Przypomnij sobie zwiastun ogłaszający tutaj.

O GRZE:

Przywitaj się z sympatycznym żuczkiem imieniem Yoku, nowym bohaterem, który przybył na wyspę Mokumana, aby zastąpić miejscowego listonosza-pterodaktyla, zwanego pocztodaktylem. Yoku ma nadzieję na łatwe życie - wygrzewanie się na słońcu i dostarczanie paczek w tropikalnym raju! Szybko jednak odkryje, że to wcale nie taka sielanka. Starożytne bóstwo zostało uwięzione w koszmarnym śnie, który wywołuje trzęsienia ziemi, zagrażające dziwacznym wyspiarzom. Teraz to Yoku musi przemierzyć wyspę wzdłuż i wszerz w połączeniu mechanik pinballowych z eksploracją otwartego świata. Czas na niesamowitą wyprawę, której celem jest pomoc potrzebującym! Odbijaj i podrzucaj naszego niewielkiego bohatera, odkryj niesamowitą, ręcznie malowaną wyspę, odbuduj placówkę pocztową i przebudź starożytne bóstwo z wiecznej drzemki.

 

  • Nieliniowa platformówka w otwartym świecie, z niepowtarzalną mechaniką pinballową.
  • Liczne zadania dodatkowe, w których musisz odbijać kulkę, zaliczając je w dowolnej kolejności.
  • Interesująca fabuła i niezapomniana obsada postaci.
  • Podziwiaj przepiękną, ręcznie malowaną grafikę.
  • Liczne miejsca do odwiedzenia.

 

CECHY GRY:

  • Przygoda pinballowa w otwartym świecie – Yoku`s Island Express to niepowtarzalny styl pinballowo-platformowy z nieliniową rozgrywką, która daje ci wolność wyboru własnej ścieżki wśród licznych gałęzi zadań.
  • Witamy na wyspie Mokumana – Płynnie odkrywaj liczne regiony wyspy, w tym tropikalne plaże, bujne dżungle, ośnieżone góry, tajemnicze jaskinie i parujące gorące źródła!
  • Odblokuj nowe, niesamowite zdolności – Pomóż przyjaznym miejscowym i zyskaj fantastyczne nowe premie! Wciągaj do odkurzacza wybuchowe pociski i budź zaspanych wieśniaków kołatką!
  • Fascynująca historia –  Spotkaj obsadę niezapomnianych postaci w licznych wątkach fabularnych, odkrywając jednocześnie najgłębsze sekrety wyspy. A może przy okazji odbudujesz też placówkę pocztową!
  • Przepiękna grafika – Podziwiaj zapierającą dech w piersiach, ręcznie malowaną grafikę, stworzoną przez grafików z ogromnym doświadczeniem w branży gier wideo.


15.06.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły