News - Premiera pudełkowej wersji gry Necromunda: Hired Gun ogłoszona

29.06.2021 WarszawaCenega, partner dystrybucyjny firmy Focus Home Interactive w Polsce z przyjemnością informuje, że pudełkowa wersja gry Necromunda: Hired Gun będzie dostępna w sprzedaży od 23 lipca. Tytuł ukaże się na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w polskiej (napisy) wersji językowej.

 

 

Pudełkowa wersja gry Necromunda: Hired Gun zawiera wyjątkowy Hunter’s Bounty Pack, w skład którego wchodzi stój, skórki na broń i nóż oraz zabawka dla mastifa.

 

 

 

Necromunda: Hired Gun to szybka, brutalna i porywająca gra FPS osadzona w najmroczniejszych zakątkach najbardziej niesławnego miasta Warhammera 40 000. Za odpowiednią cenę wyeliminuj najbardziej osławionych gangerów i mutantów. Twój arsenał jest rozległy. Twoje ciało zostało wzbogacone o tuzin modyfikowalnych dodatków, dzięki którym możesz biegać po ścianach i skakać nad przepaściami. Twój cyber-mastiff będzie węszył i zabijał wrogów za ciebie, a hak do chwytania pozwala na szybkie i zwinne przemierzanie ogromnych przestrzeni.29.06.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły