News - Premiera gry Team Sonic Racing

Warszawa, 21.05.2019 – Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że nowa, dynamiczna gra wyścigowa stworzona przez nagradzane studio Sumo Digital, Team Sonic Racing, jest już dostępna w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

 

Ścigaj się ukochanymi przez fanów bohaterami z uniwersum Sonika na 21 trasach w Team Sonic Racing – grze łączącej najlepsze elementy zręcznościówek i szybkość wymagających wyścigów z unikalnymi opcjami dostosowywania pojazdów. Ścigaj się ze znajomymi podczas elektryzujących wyścigów w multiplayerze online. Ukończ grę solo lub z 12 innymi graczami online w licznych ekscytujących trybach gry, jak Grand Prix, próby czasowe, Team Adventure i więcej.

 

Zobacz premierowy zwiastun gry TUTAJ.

 

W stworzonej przez nagradzane studio Sumo Digital grze Team Sonic Racing musicie ścigać się i współpracować jako zespół, dzieląc się między sobą power-upami i przyspieszeniami. Kontroluj swój styl jazdy, wybierając pomiędzy trzema różnorodnymi typami postaci i odblokowując bogate opcje dostosowywania pojazdów. Poczuj pęd w naddźwiękowej prędkości już teraz!

 

Charakterystyczne cechy gry:

 

  • Online multiplayer i lokalna kooperacja – 12 graczy naraz, 4-osobowy split screen i różnorodne tryby offline/online, w tym Grand Prix, Exhibition, Time-Trial i Team Adventure.
  • Drużynowe ściganie – śmigaj grupowo, wygrywaj grupowo. Użyj drużynowych ruchów, by wspomóc swoją grupę, obijajcie oponentów i uwolnijcie swój Team Ultimate.
  • Wydajność i edycja skórek – Zmień wygląd i obsługę twojego pojazdu.
  • Wisps – 14 spektakularnych ofensywnych i defensywnych przedmiotów, które pomogą ci zwyciężyć rywalów i wysunąć się na prowadzenie.
  • Tryb przygody – Unikalne doświadczenie fabularne, podczas którego graczom zostaną przedstawione podstawowe funkcje i występujące w grze postacie.
  • Różnorodni zawodnicy i klasy – 15 grywalnych postaci z Uniwersum Sonika i 3 typy postaci – Speed, Technique i Power.

 

Bądź na bieżąco i obserwuj kanały społecznościowe Sonic the Hedgehog na Twitterze, Instagramie, Facebooku, Twitchu i YouTube.

 

Po więcej informacji wejdź na https://teamsonicracing.cenega.pl/.21.05.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły