News - Premiera gry My Hero One’s Justice

Warszawa, 26.10.2018Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością przypomina, że dziś, 26 października, do sprzedaży trafiła oparta na mandze gra z gatunku bijatyk – My Hero One’s Justice. Tytuł pojawił się na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w japońskiej (dubbing) I angielskiej (napisy) wersji językowej.

Oto początek twojej walki w imię sprawiedliwości.

Niezależnie od tego, czy życzysz ludzkości całkowitego unicestwienia, czy może jednak głęboko wierzysz superbohaterów, którzy poświęcają się walce ze złem tego świata, wybierz swoją ścieżkę i walcz w imię sprawiedliwości w grze My Hero One’s Justice.

Popularna i publikowana w Weekly Shonen Jump manga trafiła na ekrany telewizorów dzięki konsolowym wersjom, umożliwiającym wcielenie się w ulubione postacie z rysowanego pierwowzoru, takie jak Izuku “Deku” Midoriya, Katsuki “Katchan” Bakugo, All Might i wiele innych. W tej awanturniczej bijatyce decyzja, po której stronie staniesz – bohaterów czy złoczyńców – zależy całkowicie od ciebie i twojego sumienia. Wykorzystuj unikalne moce każdej z postaci i wykonuj specjalne kopnięcia, aby aktywować potężne ataki specjalne. Otoczenie, w zależności od tego jak je potraktujesz, również ulega destrukcji.

Cechy gry My Hero’s One Justice:

    • Oparta na popularnej mandze My Hero Academia.
    • Bohaterowie i Złoczyńcy – wybieraj spośród ulubionych postaci z mangi i anime, m.in.: Deku, All Might, Tomura i wielu innych na drodze ku sprawiedliwości.
    • Totalna destrukcja – podczas zaciętych walk obrywają nie tylko wrogowie – twoje ataki działają również na otoczenie.
    • Wyzwól supermoce – wykorzystaj unikalne moce każdej z postaci, aby przywoływać wybuchowe ataki.
  • Wspaniała I wierna anime oprawa graficzna.

 

 26.10.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły