News - Premiera gry LEGO Iniemamocni

Warszawa, 15.06.2018 – Firma Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością przypomina, że już dziś premierę będzie miała gra LEGO® Iniemamocni na system PlayStation®4 i konsolę Xbox One. Gra w wersji na Nintendo Switch™ trafi na półki sklepowe w lipcu. Tytuł jest dostępny z polskim dubbingiem na wszystkich platformach. Premiera filmu Iniemamocni 2 w polskich kinach 13 lipca 2018.

Wydanie zawiera pakiet postaci z rodziny Parr na wakacjach!

W sklepach sieci Media Markt i Saturn dostępna jest edycja zawierająca minifigurkę Edny Mode!

W stworzonym przez TT Games tytule gracze mogą wcielić się w swoje ulubione postacie i przeżyć niezapomniane wydarzenia z filmów Disney Pixar Iniemamocni oraz Iniemamocni 2. Produkcja zachęca graczy do wspólnej rozgrywki poprzez łączenie umiejętności i wyjątkowych mocy członków rodziny Parr w walce o spokój zarówno domowego ogniska, jak i całego miasta – a wszystko to w świecie LEGO® pełnym zabawy i humoru.

 

W LEGO® Iniemamocni gracze mają szansę na przemierzanie pełnych akcji poziomów fabularnych, oraz takich lokacji jak Municiberg czy wyspa Nomanisan. Gra daje możliwość korzystania z unikalnych superumiejętności, aby zaprowadzić przestępców przed oblicze prawa.

 

Możliwe jest też tworzenie wyjątkowych budowli LEGO® – samodzielnie lub wraz z rodziną i przyjaciółmi w dwuosobowej kooperacji, która zapewni dwa razy więcej zabawy!

 

Dowiedz się więcej na http://legogames.cenega.pl/.

 

 15.06.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły