News - Premiera Darksiders 3

Wiedeń, Austria i Austin, Teksas, 27 listopada 2018 – Po ponad sześciu latach oczekiwań THQ Nordic i Gunfire Games ogłosiły dziś premierę Darksiders° III! Fani gier akcji typu hack’n’slash z całego świata mogą teraz doświadczyć bardzo oczekiwanej historii trzeciego Jeźdźca Apokalipsy – Furii! Darksiders III jest już dostępne na komputery PC, komputerowy system rozrywki PlayStation® 4 oraz rodziny urządzeń Xbox® One, w tym Xbox One X. Gra dostępna jest w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru.

 

Zobacz zwiastun premierowy: https://youtu.be/jJgOCAIGcdI

 

„Wprowadzenie na rynek Darksiders III to triumfalny powrót klasycznej marki gier akcji z elementami przygody – to była prawdziwa praca z miłości dla zespołów THQ Nordic i Gunfire Games”, powiedział Reinhard Pollice, Producent Wykonawczy Darksiders oraz Dyrektor ds. rozwoju biznesu i produktu w THQ Nordic. „Podobnie jak większość zespołu, zostałem fanem Darksiders grając w pierwszą część na PlayStation 3 i Xbox 360, kiedy wprowadzono ją na rynek w 2010 roku. Pojawienie się Darksiders III i obu prequeli na Xbox One X i PlayStation 4 dzisiaj – w 2018 roku – oznacza, że nie tylko satysfakcjonujemy niezwykle cierpliwą i lojalną bazę fanów, ale także wprowadzamy całe nowe pokolenie graczy w fantastyczny świat Darksiders!”

 

„Nasz zespół spędził ponad dekadę wprowadzając w życie historię Czterech Jeźdźców Apokalipsy, a my wciąż czujemy, że dopiero zaczynamy,” powiedział David Adams, współtwórca Darksiders i prezes Gunfire Games. „Darksiders III dostarczył nam tyle radości przy tworzeniu, że mamy szczerą nadzieję, iż nasi fani pokochają go tak samo jak my”.

 

Wróć na apokaliptyczną Ziemię w Darksiders III, grze akcji typu hack’n’slash, w której gracze wcielą się w Furię, aby dopaść i pozbyć się Siedmiu Śmiertelnych Grzechów. Najbardziej nieprzewidywalna i enigmatyczna z Czterech Jeźdźców, Furia musi podołać tam, gdzie wielu z nich poniosło porażkę – przywrócić równowagę siłom, które obecnie niszczą Ziemię. Darksiders III to długo oczekiwany, trzeci rozdział wysoko ocenianej serii Darksiders. Rozległy świat gry Darksiders III to otwarta, żywa, planeta Ziemia, zniszczona przez wojnę i rozpad i opanowana przez naturę. Furia będzie przemieszczać się między różnymi środowiskami, walcząc z przeróżnymi stworzeniami i odblokowując zagadki, jednocześnie rozwijając historię Darksiders.27.11.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów