News - Posłuchaj pierwszego utworu z oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry King’s Bounty II

Posłuchaj pierwszego utworu z oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry King’s Bounty II

 

 

Wydawca 1C Entertainment oraz Prime Matter z przyjemnością prezentują Greflet’s Song - pierwszy utwór z oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry King’s Bounty II. Zapewni on przedsmak dźwięków jakie gracze usłyszą w Nostrii. Utwór został napisany przez wielokrotnie nagradzanego kompozytora i producenta muzycznego Raneya Shockne. Tworzył on piosenki we współpracy z taki artystami jak Pitbull, Giorgio Moroder, Britney Spears, Foxes, Matthew Koma. Dodatkowo, jego muzykę można usłyszeć w ponad 30 filmach oraz 100 programach telewizyjnych. Fani gier wideo mogli zapoznać się z jego twórczością w Dragon Age: Inkwizycja, Cyberpunk 2077, Star Wars Battlefront II, Tron Run/r oraz The Sims.

 

 

Utwór dostępny jest do odsłuchania tutaj: https://youtu.be/kQnSVt34M-Y

 

 

Greflet’s Song został wykonany przez rosyjską artystkę Alinę Gingertail, która na swoim kanale w serwisie YouTube zgromadziła ponad 1,3 miliona subskrybentów wykonując niezwykle popularne covery piosenek z gier, filmów i telewizji.

 

 

„Dawno nie byłam tak podekscytowana. Nagrywam covery moich ulubionych utworów z gier wideo od wielu lat, a teraz nadszedł moment, w którym mogę z dumą zaprezentować pierwszą oryginalną piosenkę z oficjalnej ścieżki dźwiękowej King's Bounty II, stworzoną wraz ze słynnym kompozytorem i producentem muzycznym Raneyem Shockne”, powiedziała Alina Gingertail.

 

 

„Chłopaki z zespołu King's Bounty II dali mi wyjątkową szansę współpracy z Raneyem nad muzyką w grze! Jestem naprawdę podekscytowana i nie mogę się doczekać, kiedy zaprezentujemy wszystkie nasze utwory, zagram w grę i odwiedzę krainy Nostrii. Słyszałam, że świat tej produkcji jest naprawdę duży, opowiada wspaniałą historię, a taktyczne bitwy są rewelacyjne. Za Nostrię!”.

 

 

King's Bounty II ukaże się 24 sierpnia na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Zamówienia przedpremierowe można składać od dziś na stronie https://buykingsbounty2.com.

 

 

Obserwuj King’s Bounty II w mediach społecznościowych takich jak:  FacebookTwitter, VKInstagram, oraz YouTube.

 

Aby dowiedzieć się więcej o King’s Bounty II odwiedź oficjalną stronę gry:  http://www.kingsbounty2.com.12.07.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły