News - Planet Coaster: Console Edition w planie wydawniczym

Warszawa, 22.09.2020 — Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji, ma przyjemność ogłosić, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Planet Coaster: Console Edition. Gra będzie dostępna na konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i rodzinę konsol Xbox. Tytuł będzie dostępny w angielskiej wersji językowej w 2020 roku.

 

Zagraj w grę, która stała się komputerowym bestsellerem, zdobywając uznanie i tysiące godzin milionów graczy na całym świecie! Zaskocz i zachwyć tłumy gości wybudowanym przez siebie parkiem marzeń i zarządzaj tętniącym życiem światem, w którym możesz dopracować każdy szczegół!

 

Niezależnie od poziomu umiejętności możesz wcielać swoje pomysły w życie. Skorzystaj z gotowych projektów, aby szybko rozmieścić ponad 700 przygotowanych wcześniej obiektów, w tym kolejki górskie, udogodnienia i elementy scenerii. Możesz też budować od podstaw, pieczołowicie tworząc konstrukcje z mniejszych fragmentów, lub odmienić cały teren parku za pomocą narzędzi do przekształcania krajobrazu. Zarządzenie parkiem jest równie proste. Goście reagują na zmiany cen, rozmieszczenie elementów scenerii i montaż nowych ekscytujących atrakcji w czasie rzeczywistym. Zadbaj o to, aby dobrze się bawili, a liczba gości — i twoje zyski — szybko wzrosną. Szukasz inspiracji? Odkryj platformę Frontier Workshop i wykorzystaj najlepsze na świecie projekty do rozbudowy swojego imperium. Pobieraj kolejki górskie, elementy scenerii, budynki, a nawet całe parki lub zdobywaj obserwujących poprzez przesyłanie własnych dzieł. Odzachwycających pokazów fajerwerków po wielkie statki pasażerskie — kreatywność nie zna granic.

 

„Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować współpracę z Frontier i cieszymy się, że Planet Coaster: Console Edition trafi do sprzedaży fizycznej” - powiedział Garry Williams, dyrektor generalny Sold Out. „Jako gra, która oferuje wiele godzin zabawy i ekscytacji przy budowaniu parku, a także przyciąga graczy w każdym wieku, jest to idealny tytuł na sezon podarunkowy”.

 

Cechy charakterystyczne gry:

  • To ty rządzisz w swoim parku – Skorzystaj z rozbudowanego i dającego satysfakcję trybu kariery, mierz się z pełnymi wyzwań scenariuszami lub zbuduj swój wymarzony park rozrywki w nieograniczonym trybie piaskownicy.
  • Wybierz i korzystaj – Dzięki setkom gotowych projektów gracze na wszystkich poziomach zaawansowania mogą szybko stworzyć popularne parki rozrywki. Zacznij grę i działaj, jak chcesz i kiedy chcesz.
  • Uwolnij swoją kreatywność – Przekształcaj krajobrazy, modyfikuj scenerię i wytęż umysł podczas konstruowania obiektów z pojedynczych elementów. Z łatwością stworzysz swój idealny park rozrywki.
  • Inspiruj i daj się zainspirować – Odwiedź platformę Frontier Workshop i skorzystaj z nieskończonego źródła niezwykłych dzieł do pobrania lub podziel się własnymi projektami ze światem.


22.09.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły