News - Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar oraz Wiktor Zborowski w grze Skyrim!

Bethesda Softworks wraz z wydawcą ZeniMax® Media, oraz firmą Cenega z przyjemnością informują, że podpisały umowę dotyczącą dystrybucji nowej epickiej gry fantasy RPG od studia Bethesda Softworks, The Elder Scrolls V: SkyrimTM wyprodukowaną przez Bethesda Game Studios. Na bazie umowy Cenega będzie wyłącznym dystrybutorem gry na komputery PC na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier.

The Elder Scrolls V: SkyrimTM
jest kolejnym tytułem osadzonym w świecie wielokrotnie nagradzanej serii Elder Scrolls i zarazem kontynuacją Gry Roku 2006, The Elder Scrolls IV: Oblivion®.  Skyrim na nowo definiuje epickie gry fantasy o otwartym świecie powołując do życia ogromny, wirtualny świat, który gracz może odkrywać w sposób jaki jemu najbardziej odpowiada.
 
W Skyrim gracze trafią do pogrążonego w chaosie Imperium Tamriel. Wielki Król krainy Skyrim został zamordowany. Klany zawiązują sojusze, a roszczenia wobec tronu są coraz częściej wysuwane. W środku tego konfliktu budzi się pradawne zło stanowiące dużo poważniejsze zagrożenie. Smoki, istoty dawno zaginione w świecie Elder Scolls, powracają do Tamriel. Przyszłość Skyrim, a nawet całego Imperium wisi na włosku, kiedy lud czeka przepowiedzianego zbawcę - Smocze Dziecię - bohatera który włada mocą Zew Smoków i jako jedyny będzie mógł kroczyć pośród nich.

Polska wersja Skyrim na PC zawierać będzie pełną lokalizację z udziałem takich znamienitych polskich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar oraz Wiktor Zborowski. Zdjęcia aktorów do wykorzystania w publikacjach w załączeniu.

Więcej informacji o Skyrim dostępne jest na stronie: www.ElderScrolls.com30.09.2011
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły