News - Pacific Drive Deluxe Edition już w sklepach

Edycja Deluxe zawiera: Podstawową wersję gry, zestaw trzech kart z grafikami z gry, 24-stronicowy pamiętnik podróżnika, ekskluzywne pudełko, dwustronną okładkę, pakiet elementów kosmetycznych do wykorzystania w grze.

 

Pacific Drive to pierwszoosobowa surwiwalowa gra jazdy, w której jedynym towarzyszem jest twój samochód. Odwiedź surrealistyczną wersję północno-zachodniego wybrzeża USA i zmierz się z nadprzyrodzonymi niebezpieczeństwami Olimpijskiej Strefy Wykluczenia. W tej „grze drogi” wyruszasz na kolejne wyprawy i mierzysz się z niepowtarzalnymi wyzwaniami. W opuszczonym warsztacie, który jest jednocześnie twoją bazą, musisz wyremontować i ulepszyć swój samochód. Zbieraj cenne zasoby i badaj, co jeszcze zostało w Strefie. Odkryj dawno zapomnianą tajemnicę i naucz się przetrwać w nieprzewidywalnym wrogim otoczeniu.

 

Złota zasada Strefy to „nie ryzykujesz, nie zyskujesz” – niektóre materiały można znaleźć wyłącznie w najbardziej niebezpiecznych miejscach. Działaj ostrożnie, ale i nie marnuj swojego czasu – to będzie długa droga.

 

Kluczowe cechy:

 

  • Pokonaj burzę, stawiając czoła przeróżnym niebezpieczeństwom w świecie, który zmienia się z każdą podróżą do Strefy.

 

  • To twój samochód, więc to ty wyznaczasz kolejne cele. Zbieraj zasoby, aby tworzyć nowe elementy i konfigurować swój wóz zgodnie z własną inwencją. Eksperymentuj z różnymi modyfikacjami i częściami, aby sprawnie przemierzać Strefę, ale i dobrze wyglądać.

 

  • Odkryj tajemnicę Olimpijskiej Strefy Wykluczenia, opuszczonego miejsca badań w pełnej anomalii wersji północno-zachodniego Pacyfiku.

 

  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa Wilberta Rogeta II, zawierająca ponad 15 licencjonowanych utworów.

 09.04.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły