News - Overcooked! 2: Rozgotowani w planie wydawniczym firmy

17.07.2018, WarszawaCenega, partner firmy Sold Out w Polsce, ma przyjemność poinformować, że oczekiwana kontynuacja imprezowej gry kulinarnej, Overcooked! 2: Rozgotowani, trafiła do naszego kalendarza wydawniczego. Gra ukaże się 7 sierpnia 2018 roku na system rozgrywki PlayStation®4, konsolę Xbox One, Nintendo Switch™ i komputery osobiste.

 

Wersja na PC będzie posiadała polską wersję językową w dniu premiery. Dla wersji na PlayStation®4 i Xbox One firma Team17 planuje udostępnić polską wersję językową po premierze w formie aktualizacji gry. Przewidywany termin aktualizacji: wrzesień 2018. Wersja na Nintendo Switch™ będzie dostępna w angielskiej wersji językowej.

 

Warto podkreślić, że gra Overcooked! 2: Rozgotowani będzie dostępna w bardzo dobrej cenie sugerowanej: 89,99 zł na PC oraz 129,99 zł na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

 

Zobacz pierwszy zwiastun gry TUTAJ.

 

Overcooked 2: Rozgotowani powraca w nowej odsłonie szaleńczego gotowania! Wróć do Królestwa Cebuli i zbierz drużynę szefów kuchni w klasycznym kanapowym trybie współpracy lub w grze online dla 4 graczy. Już raz udało ci się uratować świat przed groźnym bossem o imieniu Ever Peckish. W Królestwie pojawiło się jednak nowe zagrożenie! Nie oddawaj fartucha… Czas (ponownie) uratować świat przed głodem Niepożarłych!

 

  • SZALONA ROZGRYWKA LOKALNA / ONLINE – Współpraca zapewni najwyższe noty w szaleńczej lokalnej i sieciowej rozgrywce dla wielu graczy.
  • KULINARNE DOZNANIA – Gotuj w nowych kuchniach, od restauracji sushi po szkoły magii i kopalnie!
  • ZACHOWAJ SPOKÓJ I… KOGEL MOGEL! – Korzystaj z teleportów, przechodząc przez ruchome platformy, i oszczędzaj czas, przerzucając składniki między zmieniającymi się kuchniami!
  • POBUDŹ SWÓJ APETYT! – Przygotowuj nowe przepisy, w tym sushi, ciasta, burgery i pizzę!


17.07.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły