News - Nowa Premierowa Okazja. Nowe tytuły już w najbliższy piątek w sklepach!

03.06.2013, Warszawa - Cenega informuje, że w najbliższy piątek, 7 czerwca, w sklepach pojawią się nowe tytuły w serii Nowa Premierowa Okazja. Przypominamy, że do serii trafiają premierowe wydania gier oznaczone specjalnym „rękawem" z folii PCV, który po zakupie w łatwy sposób można zdjąć z produktu. Niezmienna pozostaje niska sugerowana cena detaliczna wydawcy - jedyne 39,99 złotych!

7 czerwca oferta gier w serii poszerzy się o dwa nowe tytuły!

Są to:

·        Ridge Racer Unbounded - to jedna z najlepszych pozycji wśród arkadowych gier wyścigowych. Tytuł ten dostarczy graczom wiele emocji i wybuchowych dawek adrenaliny w zażartych wyścigach. Wejdź w świat wyścigów, dołącz do gangu ulicznych kierowców - Unbounded, prowadzonego przez Karę Shindo i przetestuj swoje umiejętności za kierownicą, ścigając się po całym Shatter Bay.

·        Street Fighter X Tekken - tytuł ten to epokowe starcie pomiędzy legendarnymi zawodnikami obu serii, w którym znajdziecie mnóstwo kultowych bohaterów z historii bijatyk. Do walki staną takie ikony obu światów, jak m.in. Rolento, Zangief, Cammy, Sagat, Hugo, Ibuki, Poison, Dhalsim, Ryu, Ken, Guile, Abel i Chun-Li ze Street Fightera oraz Heihachi, Lili, Julia, Hwoarang, Raven, Kuma, Yoshimitsu, Steve, Kazuya, Nina, King, Marduk i Bob z Tekkena.03.06.2013
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły