News - NBA 2K24 w planie wydawniczym firmy

Warszawa 07.07.2023Cenega, oficjalny partner 2K z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra NBA 2K24.

 

Tytuł w wersji pudełkowej ukaże się 8 września na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w edycji standardowej Kobe Bryant Edition oraz Black Mamba Edition. Gra dostępna będzie również na Nintendo Switch w wydaniu Kobe Bryant Edition. Sportowcem, który znalazł się na okładce obu edycji jest 18-krotnie wybierany do drużyny gwiazd, pięciokrotny mistrz NBA, dwukrotny MVP finałów, dwukrotny złoty medalista igrzysk olimpijskich, najlepszy zawodnik pod względem liczby zdobytych punktów w Los Angeles Lakers, przyjęty do galerii sław Naismith Memorial Basketball Hall of Fame - Kobe Bryant.

 

 

Wydanie Black Mamba Edition zawierać będzie między innymi 100 000 punktów wirtualnej waluty oraz dodatkową zawartość do trybu MyTEAM.

  

 

"Świętując 25-lecie NBA 2K z Kobe Bryantem, upamiętniamy jego dziedzictwo i pokoleniowy wpływ, jaki wywarł na grę w koszykówkę" - powiedział Greg Thomas, prezes Visual Concepts. "Podczas gdy podkreślamy historię serii, NBA 2K24 patrzy również w przyszłość, aby wykonać innowacyjny skok technologiczny i wprowadzić pożądane przez społeczność funkcje, takie jak rozgrywka międzyplatformowa".

 

 

Aby uczcić powrót Kobego na okładkę NBA 2K, gracze będą mogli wykorzystać swoją wewnętrzną mentalność Mamby w zupełnie nowym trybie Mamba Moments. Pozwoli on odtworzyć najbardziej ekscytujące występy Kobego i przeżyć jego podróż od młodego fenomenu, do jednego z największych graczy wszech czasów. Ponadto NBA 2K24 zaoferuje ProPLAY – innowacyjną technologię, która bezpośrednio przetwarza materiał filmowy NBA na rozgrywkę NBA 2K24. Animacje i ruchy dostarczane przez ProPLAY zapewnią przełom w autentyczności rozgrywki na PS5 i Xbox Series X|S. Więcej szczegółów na temat Mamba Moments i ProPLAY zostanie ujawnionych jeszcze tego lata.

 

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://nba.2k.com/2k24/07.07.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • WWE 2K24 Akcja
  Sportowa
   
  Playstation 4
   
  zamów
   
   
   
 • WWE 2K24 Sportowa
   
  PlayStation 5
   
  zamów
   
   
   
 • WWE 2K24 Sportowa
   
  Xbox Series X
   
  zamów