News - Mortal Kombat 11 w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 07.12.2018 – Firma Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiła najnowsza odsłona ikonicznej serii bijatyk – Mortal Kombat 11. Tytuł ukaże się 23 kwietnia 2019 w dwóch wydaniach: wersji standardowej oraz Premium Edition. W wydaniu standardowym gra będzie dostępna na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, a w wydaniu Premium Edition – na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra w wydaniu na Nintendo Switch pojawi się w późniejszym czasie. Mortal Kombat 11 ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

 

Wydanie Premium Edition, poza grą na wybraną platformę, zawierać będzie Kombat Pack. Więcej szczegółów na temat zawartości wkrótce.

 

Sprawdź zwiastun ogłaszający: https://youtu.be/nKnHYX3JSa0

Mortal Kombat powraca w lepszej niż kiedykolwiek formie, dzięki nowej ewolucyjnej odsłonie kultowej serii! Całkowicie nowy kreator postaci daje niebywałą kontrolę nad tworzeniem swoich własnych, nadzwyczajnych wojowników. Nowy silnik graficzny, efektownie prezentujący momenty rozbijania czaszek i wydłubywania gałek ocznych, sprawi że poczujesz się jak podczas prawdziwego starcia z wrogiem. Z szeregiem nowych oraz klasycznych dla serii wojowników, najlepszy w swojej kategorii tryb fabularny Mortal Kombat kontynuuje epicką, ponad 25-letnią sagę.

Zamawiając grę w przedsprzedaży, gracze otrzymają grywalną postać Shao Kahna i dostęp do Bety*. Sprawdź ofertę w sklepach internetowych z grami.

*Zamknięta BETA tylko dla PlayStation4 oraz Xbox One w marcu 2019

Do pobrania dodatkowej zawartości wymagane jest połączenie z Internetem07.12.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły