News - Minecraft Legends w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 31.01.2023 - Cenega, oficjalny partner U&I Entertainment w Polsce, ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Minecraft Legends w wydaniu Deluxe Edition! Gra w polskiej wersji językowej ukaże się w pudełkach na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 już 18 kwietnia br.

 

 

Zjednocz świat!

 

 

Korupcja piglinów z Netheru rozprzestrzenia się po Powierzchni (ang. Overworld) paląc wszystko, czego dotknie. Czy zostaniesz bohaterem, który ochroni tę łagodną krainę? Zaplanuj swoją strategię i zmierz się z piglinami w epickich bitwach - ale uwaga: one zawsze odpowiadają na walkę. W dzień zajmuj bazy piglinów, a po zmroku broń swoich sojuszników. Odkrywaj bujne biomy pełne skarbów i niebezpieczeństw, poznawaj nowych przyjaciół i dodawaj znajome moby. Z sojusznikami u twego boku pozostaje już tylko uratować świat.

 

 

Podnieś wysoko swój sztandar dzięki Deluxe Edition, która zawiera sześć dodatkowych skórek do gry: jednego bohatera, cztery wierzchowce i dodatkową skórkę wierzchowca, gdy będzie dostępna. 

 

 

Cechy gry:

 

 

 • Przeżyj epicką legendę z uniwersum Minecrafta i Powierzchni.
 • Zawieraj sojusze z nowymi przyjaciółmi i znajomymi mobami, a następnie poprowadź szarżę w epickich bitwach przeciwko zaciekłym piglinom.
 • Przemierzaj bujny, dynamiczny świat bogaty w zasoby i różniący się w każdej rozgrywce.
 • Rzuć wyzwanie znajomym lub stań w szranki w intensywnych bitwach, broniąc swojej wioski i prowadząc jednostki do niszczenia osad przeciwników.
 • Zawiera podstawową grę Minecraft Legends oraz pakiet Deluxe Skin, zawierający 6 dodatkowych skórek w grze: 1 bohatera, 4 wierzchowce oraz dodatkową skórkę wierzchowca, gdy będzie dostępna.


31.01.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • WWE 2K24 Akcja
  Sportowa
   
  Playstation 4
   
  zamów
   
   
   
 • WWE 2K24 Sportowa
   
  PlayStation 5
   
  zamów
   
   
   
 • WWE 2K24 Sportowa
   
  Xbox Series X
   
  zamów