News - Little Nightmares II w planie wydawniczym

Warszawa, 09.10.2020  Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła kontynuacja mrocznej gry zręcznościowo-przygodowej – Little Nightmares II. Tytuł ukaże się 11 lutego na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch w polskiej wersji językowej. Posiadacze gry w wersji na PS4 i Xbox One otrzymają bezpłatne ulepszenie do wersji na konsole PS5 (dotyczy wyłącznie modelu z napędem) oraz Xbox Series X później w 2021 roku.
 
 
Gra Little Nightmares II ukaże się w wydaniach: premierowym oraz Edycji kolekcjonerskiej. Edycja kolekcjonerska dostępna będzie w bardzo limitowanym nakładzie.
 
 
Little Nightmares II Edycja Premierowa zawiera:
 
 • Dostęp do sekretnego pokoju Nomów – podążaj śladami Nomów i odkryj specjalne zagadki w grze, aby odblokować nagrodę – kapelusz Nomów.
 • Cyfrowy mini-soundtrack – posłuchaj 5 wyjątkowych utworów z gry Little Nightmares II skomponowanych przez Tobiasa Lilja’ego.
 
 
 
Telewizory rozprzestrzeniają mroczną transmisję z Wieży Transmisyjnej – czy Mono i Six mogą wykorzystać ich moc? Dowiedz się dzięki tej wyjątkowej Edycji Kolekcjonerskiej Little Nightmares! 
 
 
 
Little Nightmares II Edycja kolekcjonerska zawiera następujące fizyczne gadżety:
 
 • Grę na wybraną platformę
 • Kolekcjonerskie opakowanie w kształcie telewizora
 • Dioramę, przedstawiającą ucieczkę Mono i Six – niezwykle szczegółowa figurka
 • Oryginalna ścieżka dźwiękowa z gry Little Nightmares II
 • Artbook – sztuka z Little Nightmares II – zobacz proces tworzenia gry dzięki temu 56-stronicowemu artbookowi, pełnego szkiców oraz grafik koncepcyjnych od Tarsier Studios.
 • Kolekcjonerski Steelbook®
 • Zestaw naklejek
                                                                  
 
Cyfrowe bonusy* dostępne w Edycji kolekcjonerskiej:
 
 • Dostęp do sekretnego pokoju Nomów – podążaj śladami Nomów i odkryj specjalne zagadki w grze, aby odblokować nagrodę – kapelusz Nomów.
 • Ścieżka dźwiękowa z gry
 • Cyfrowy artbook
 • Cyfrowe tapety oraz awatary
 • Motyw dynamiczny (dostępny tylko na PS4)
 
 
*Cyfrowe bonusy należy pobrać ze strony littlenightmares.com. Wymagane założenie konta.
 
 
 
Little Nightmares II to trzymająca w napięciu gra przygodowa, w której wcielasz się w Mono – młodego chłopca uwięzionego w świecie, zniekształconym przez niepokojącą transmisję z odległej wieży. Razem z Six, dziewczynką w żółtym płaszczu, Mono wyrusza by odkryć mroczne sekrety Wieży Transmisyjnej i uchronić Six przed straszliwym losem, który ją czeka. Ich podróż nie będzie łatwa – Mono i Six stawią czoła wielu zagrożeniom ze strony przerażających mieszkańców tego świata.
 
 
Czy jesteś gotów zmierzyć się z zupełnie nowymi koszmarami?
 
 
 
WEŹ UDZIAŁ W MROCZNEJ I EMOCJONUJĄCEJ PRZYGODZIE
Chmara całkowicie nowych Rezydentów tylko czeka, aby śledzić twoje poczynania i zakłócić ci sen. Przechytrz bezlitosnego Nauczyciela, przetrwaj starcie z żądnym krwi Myśliwym i zwiej wielu innym, przerażającym postaciom podczas wspólnej podróży Mono i Six przez lokacje tego przerażającego świata.
 
 
ODKRYJ NADZWYCZAJNY ŚWIAT, ZNIEKSZTAŁCONY PRZEZ SYGNAŁ WIEŻY TRANSMISYJNEJ
Ucieknij ze świata, który gnije od środka. Podczas swojej podróży wyruszysz przez dziwaczne, lesiste tereny po złowrogie szkoły, aż do przerażającej Wieży Transmisyjnej w celu odnalezienia źródła zła, które rozprzestrzenia się na wszystkich ekranach telewizorów na świecie.
 
 
UWOLNIJ SWOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO ABY OCALIĆ SIX PRZED MROKIEM
Six zanika w tym świecie, a jej jedyną nadzieją na ocalenie jest poprowadzenie Mono do Wieży Transmisyjnej. W tym świecie koszmarów, jesteś jej jedyną nadzieją na ratunek. Czy zbierzesz w sobie odwagę by przegonić dręczycieli i pomożesz Six dotrzeć do Wieży Transmisyjnej?
 
 
Zamawiając grę Little Nightmares II przed premierą, otrzymasz dodatek cyfrowy do wykorzystania w grze – maskę Mokujina!
 
 
Grę Little Nightmares II zamówisz przed premierą w dobrych sklepach internetowych z grami, m.in.:


09.10.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły