News - LEGO Przygoda 2 - Gra wideo w planie wydawniczym firmy

LEGO PRZYGODA 2 – GRA WIDEO W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Udaj się w przestrzeń kosmiczną, odkrywaj nowe światy i wykorzystuj swoje umiejętności architekta podczas galaktycznej przygody w układzie Siostar
Rozpocznij nową LEGO Przygodę z polskim dubbingiem w nadchodzącym roku!

 

Warszawa, 27.11.2018 – Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, ma przyjemność ogłosić, że do kalendarza wydawniczego firmy trafiła gra LEGO® Przygoda 2 - Gra wideo, tytuł zainspirowany oczekiwanym sequelem LEGO® Przygoda 2 od Warner Bros. Pictures i Warner Bros. Animation Group.  LEGO® Przygoda 2 - Gra wideo będzie dostępna w polskiej wersji językowej (dubbing) w 2019 roku na Nintendo Switch™, konsole PlayStation® 4 i Xbox One. Za lokalizację gry odpowiada QLOC S.A.

W opartej na filmie LEGO® Przygoda 2 grze obcy najeźdźcy pozostawili Klocburg w ruinie. Teraz wraz z Lucy oraz drużyną innych bohaterskich postaci musi udać się na wyprawę poza granicę własnego świata i uratować nieszczęśników przed dziwnymi mieszkańcami układu Siostar.

„Wypełniona ulubionymi postaciami z pierwszej części LEGO® Przygoda, jak i ekscytującymi nowymi bohaterami z LEGO® Przygoda 2, pełna tajemniczych lokacji i akcji z obu filmów, LEGO® Przygoda 2 - Gra wideo opowiada niesamowitą historię” - powiedział Arthur Parsons, dyrektor ds. projektowania w TT Games Studios. – „Gracze będą musieli badać gwiazdy w poszukiwaniu unikalnych przedmiotów, materiałów i narzędzi, budując kolekcję, która pomoże im w podróży przez wszechświat LEGO®, gdzie czekają na nich najróżniejsze niesamowite krajobrazy, przedziwne pojazdy oraz niewiarygodne stworzenia”.

LEGO® Przygoda 2 - Gra wideo to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie pełne fantastycznych postaci i przygód w otwartym świecie, stawiające nacisk na kreatywne rozwiązywanie zagadek oraz elementy znane z filmowego uniwersum” – stwierdził Sean William McEvoy, wiceprezes ds. gier i aplikacji cyfrowych w Grupie LEGO. – „Fani LEGO® w każdym wieku będą się świetnie bawić, przebudowując swój świat przy użyciu narzędzi pozwalających im na tworzenie dróg, zmianę krajobrazu czy wznoszenie obiektów zapewniających nowe nagrody oraz misje”.

 27.11.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów