News - LEGO Ninjago Movie - Gra wideo w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 30.06.2017 - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra LEGO® Ninjago Movie - Gra wideo. Tytuł pojawi się 22 września 2017 roku (w dniu premiery kinowej filmu) w polskiej wersji językowej (dubbing) na konsole PlayStation®4, Xbox One® i Nintendo SwitchTM oraz komputery PC. Za lokalizację gry odpowiada QLOC S.A.

Zobacz trailer gry tutaj: https://youtu.be/CIn8bXMytVg.


„LEGO® NINJAGO Movie - Gra wideo przenosi nieprzerwaną akcję i emocjonującą walkę z filmu wprost do mieszkań graczy, gdzie będą mogli wziąć udział we własnych przygodach w świecie Ninjago" - powiedział Tom Stone, dyrektor zarządzający w TT Games. „Ulepszony system ruchu pozwoli im natomiast przemierzać go z płynnością i wdziękiem wojownika ninja, a ponadto rozwijać swoje umiejętności bojowe".

 

„Grupa LEGO z największą przyjemnością rozszerzy świat Ninjago o LEGO NINJAGO Movie - Gra wideo" - stwierdził Sean McEvoy, wicedyrektor ds. gier wideo w Grupie LEGO®. „Fani z pewnością będą zachwyceni możliwością gry jako swoi ulubieni bohaterowie Ninjago w epickiej walce dobra ze złem".

 

W grze użytkownicy będą mogli wykazać się umiejętnościami oraz honorem, stawiając czoła kolejnym falom wrogów jako ninja Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane oraz mistrz Wu, broniąc swego domu, Krainy Ninjago, przed złym lordem Garmadonem i jego rekinią armią. Aby to zrobić, będą musieli opanować Zwinnitzu, technikę pozwalającą im na przemierzanie Ninjago dzięki szeregowi umiejętności takich jak bieganie po ścianach, wysokie skoki czy walka z wrogami i rozwój swych zdolności bojowych. Odkrycie mocy Spinjitzu pozwoli im natomiast walczyć wspólnie.

 

Gra zawierać będzie osiem ogromnych, pełnych akcji lokacji związanych z fabułą LEGO NINJAGO: Film. W każdej z nich znajdzie się też dojo z wyzwaniem, gdzie ninja będą testować swoje umiejętności w walce z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Mapy bitewne pozwolą im natomiast mierzyć się z rodziną i znajomymi w czterech różnych lokalnych trybach gry na podzielonym ekranie dla maksymalnie czterech graczy.

 

Grę można zamawiać przed premierą m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl i w innych sklepach z grami.30.06.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły