News - King’s Bounty: Mroczna Siła w planie wydawniczym firmy Cenega

07.05.2014, Warszawa - Cenega, oficjalny partner firmy 1C Company w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa odsłona kultowej serii gier strategicznych z elementami RPG pt. King's Bounty: Mroczna Siła. Tytuł ukaże się latem br. w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC z Windows. Za lokalizację odpowiada firma QLOC S.A.

Nadszedł czas, aby przejść na mroczną stronę. Wybierz się w podróż do nieznanych części Teany i po raz pierwszy w historii serii wybierz nie tylko klasę, ale i rasę swojego bohatera - orka wojownika, demonicę paladyna lub wampira maga!

Wielkie orki przegrały decydującą bitwę o Tristrem. Bezlitosne elfy plądrują wioski orków bezczeszcząc ich świątynie i mordując zielone dzieci. Słynny wojownik orków Orc-Baghyr ucieka z małą grupą elitarnych wojowników i szuka schronienia...

Armie ludzkich rycerzy najechały Atrixus. Władzę po śmierci ojca zaczęła sprawować młoda demonica Neoleene. Wraz z grupką oddanych chochlików musi przedrzeć się przez linie wroga...

Zamek starożytnego klanu Mortonów przygotowuje się do odparcia oblężenia przez łowców wampirów. Młody Daert opuszcza dom, aby szukać sojuszników wśród innych, zagrożonych wyginięciem wielkich ras.

Losy tych trzech bohaterów są ze sobą związane. W głębinach Czarnej Jaskini, gdzie wiele wieków temu rasy światła uwięziły Pradawne Zło, bohaterowie wymieniają śluby, starożytne artefakty i zbierają szczątki swoich wojsk, by rozpocząć wielką wojnę o przetrwanie. Tylko razem mogą stanąć przeciw przeważającym siłom ludzi i elfów!

Cechy gry:

·         Nowy system towarzyszy (odmienni dla każdego z bohaterów)

·         Nowe jednostki, artefakty i zdolności

·         Ponad 100 nowych misji

·         15 nowych lokacji

 Grę można zmawiać m.in. na muve.pl, sklep.cdaction.pl, sklep.ppe.pl i sklep.gry-online.pl.07.05.2014
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • NBA 2K23 Sportowa
   
  Playstation 4
   
  zamów
   
   
   
 • NBA 2K23 Sportowa
   
  PlayStation 5
   
  zamów
   
   
   
 • NBA 2K23 Sportowa
   
  Xbox One
   
  zamów