News - KANGUREK KAO WSKOCZY DO SKLEPÓW 27 MAJA!

21.04.2022 WarszawaCenega, oficjalny partner Tate Multimedia, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że ponad 20 lat po swoim debiucie, gra Kangurek Kao powróci na konsole PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC już w piątek 27 maja 2022 r.

 

 

Zobacz nowy zwiastun „Uwolnij moc rękawic Kao” - tutaj!

 

 

Kangurek Kao rozpoczął swoją pierwszą przygodę na legendarnej konsoli Dreamcast firmy SEGA w 2000 roku. Teraz, ponad dwie dekady później, Tate Multimedia postanowiło przywrócić platformówkom dawny blask i wysłać Kao na nową ekscytującą przygodę.  

 

Dołącz do Kao i wyrusz na poszukiwanie zaginionej siostry, przy okazji odkrywając losy ojca, który przepadł bez wieści dawno temu. Kao podnosi magiczne rękawice bokserskie i przemierza świat, stawiając czoła słynnym mistrzom walki, którzy są pod wpływem niepokojącej, mrocznej mocy. Wszystko to podczas przemierzania kolorowego i tętniącego życiem świata!

 

 

"Byliśmy zdumieni reakcją graczy, odkąd ogłosiliśmy, że Kangurek Kao powraca na początku tego roku" - mówi Kaja Borówko, szefowa studia. "W tej nowej odsłonie postanowiliśmy zadbać o to, aby nowy Kangurek Kao zarówno uhonorował swoje poprzednie przygody, jak i zaoferował świeżą, nowoczesną rozgrywkę dla nowych i starych fanów. To całkowity reboot Kangurka Kao i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć reakcję graczy w dniu premiery!".

 

 

Tate Multimedia ogłosił również, że gra Kangurka Kao zostanie zaprezentowana na targach PAX East w Boston Convention & Exhibition Center, które odbywać się będą od czwartku 21 kwietnia do niedzieli 24 kwietnia. Uczestnicy, którzy odwiedzą stoisko Limited Run Games (nr 21085), będą mogli zapoznać się z najnowszą wersją demonstracyjną gry. Media, które chcą umówić się na spotkanie, aby zagrać w demo lub porozmawiać z Tate Multimedia, proszone są o kontakt z keith@renaissancepr.biz.

 

 

Gry z serii Kangurek Kao sprzedały się dotychczas w ponad 700 000 egzemplarzy na całym świecie, a dostępne były na PC i konsole PlayStation 2, PSP, Nintendo GameCube, Xbox, Game Boy Advance i wspomniany wcześniej SEGA Dreamcast. W swojej najnowszej przygodzie Kao będzie używał rękawic bokserskich, aby przebić się przez przeciwników, torując sobie drogę do chwały poprzez pokonywanie przeszkód.

 

 

Kangurek Kao to:

 

 • Piękne, zróżnicowane światy, pełne sekretów
 • Wciągająca i zabawna rozgrywka dla wszystkich grup wiekowych - przyjazna dla rodzin, ale także dla zapalonych graczy
 • Magiczne rękawice pełne mocy
 • Kao - bezczelny, odważny i zadziorny kangur, który wyrusza w podróż zmieniającą jego życie
 • Wciągająca historia wypełniona fascynującymi postaciami
 • Wymagająca walka, w tym wyjątkowe bitwy z bossami
 • Mnóstwo przedmiotów do zebrania

 

 

 

Oprócz edycji standardowej, dostępna będzie również limitowana Superskoczna Edycja, w której znajdą się:

 

 • Kolorowe pudełko limitowanej edycji specjalnej
 • Kolorowy plecakoworek
 • Kolekcjonerskie naklejki
 • 8 cm magnes na lodówkę
 • Grę na płycie

 

 

Edycja specjalna dostępna będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One/Xbox Series X oraz Nintendo Switch.

 

Superskoczną Edycję jak i Edycję Standardową gry Kangurek Kao możesz kupić już dzisiaj w przedsprzedaży: Media Expert, Media Markt, Euro, Empik, Muve, Electro, Avans, Hanzo, Wgre, Grymel, Konsole i Gry, 3 kropki, x-kom, Gamefinity.

 

 

27 maja do sprzedaży trafią także puzzle z grafiką z gry najnowszej gry - Kangurek Kao: Kao is back! Wyjątkowo barwne i piękne puzzle składające się ze 160 elementów to wyraz miłości do złotej ery trójwymiarowych platformówek i do klasycznych puzzli! Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41 x 27,5 cm, a dodatkowo w pudełku znajdziesz mini plakat.

 

Puzzle Kangurek Kao: Kao is back możesz kupić w przedsprzedaży m.in. na: x-kom, Konsole i Gry, Muve, Mobisoft, Gamefinity, 3 kropki, Neonet21.04.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły