News - Jagged Alliance: Rage! już dostępne

Wiedeń (AUSTRIA), Warszawa (POLSKA), 6 grudnia 2018 r. – "Cicha noc… snajpera moc… bez alarmu, wszyscy śpią. Jeszcze cztery kroki i kończysz kolejkę…". Ciesz się najnowszą kolędą, bo w tym roku Jagged Alliance: Rage! wnosi do sezonu świątecznego taktyczną wojnę w dżungli. Od dziś gracze na PlayStation®4 i jednej z rodziny urządzeń Xbox One (w tym Xbox One X) mogą ponownie wcieli się w rolę ulubionego najemnika Jagged Alliance w zupełnie nowej przygodzie, umiejscowionej 20 lat po oryginalnej grze.

 

Wyciągnięci z emerytury, aby oczyścić dżunglę z szumowin znajdujących się u Świętego na liście zdecydowanie niegrzecznych, Ivan Dolvich, Helmut „Grunty” Grunther, Charlene „Raven” Higgins i reszta starej ekipy Jagged Alliance musi walczyć w zaprojektowanej od nowa pełnej zwrotów akcji kampanii. Wspierając zarówno rozgrywkę pojedynczą jak i dwuosobową kooperację online, Jagged Alliance: Rage! to spin-off wypełniony dziwacznymi postaciami, wybuchową akcją, taktyczną skradanką, a nawet… eksperymentalnymi mocami narkotyków.

 

Obejrzyj zwiastun premierowy: https://youtu.be/qICD2wFcIBI

 

Cechy gry:

 

  • Pełna polska wersja językowa (dubbing i napisy) lub angielska do wyboru!
  • Tryb współpracy online dla dwóch graczy
  • Turowa rozgrywka połączona z elementami przygodowymi
  • Wybierz odpowiednią taktykę od ukrytego podejścia po frontalny atak
  • Postacie o silnej osobowości z unikatowymi zdolnościami, motywacjami i konfliktami osobistymi
  • Przeciwstawiaj się przerażającym eksperymentalnym narkotykom i używaj ich do manipulowania wrogami

 

Jagged Alliance: Rage! jest wydane przez HandyGames, członka THQ Nordic. HandyGames działa jako niezależny wydawca, koncentrując się na małych i średnich projektach lub grach niezależnych firm trzecich.06.12.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły