News - Ice Age: Scrat's Nutty Adventure! w planie wydawniczym

Warszawa, 03.09.2019Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła platformowa gra przygodowa – Ice Age Scrat's Nutty Adventure!. Tytuł ukaże się 15 października na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej.

Dołącz do misji Scrata w poszukiwaniu Kryształowych Żołędzi.

Znana i uwielbiana wiewiórka szablozębna z Epoki Lodowcowej, Scrat, ponownie wkracza na tory nowej przygody!  Tajemniczy mechanizm w starożytnej Scratazońskiej Świątyni sprawił, że bezcenny skarb Scrata został zamknięty i jedynym sposobem na jego odzyskanie jest wyruszenie na epicką misję, by odnaleźć cztery legendarne Kryształowe Żołędzie rozrzucone po całej okolicy.

Do ciebie należy pokierowanie Scratem poprzez zabawną przygodę pełną akcji w 3D, gdzie stawicie czoła dzikim, prehistorycznym stworzeniom, spróbujecie przetrwać szalone katastrofy i przywrócić zaginione relikty na ich należne miejsce.

Wkrocz do świata Epoki Lodowcowej!

Przygotuj się na wizytę w klasycznych lokacjach Epoki Lodowcowej, gdzie będziesz skakać po soplach, używać rozszalałych gejzerów, omijać wrzącą lawę i sięgać nieprawdopodobnych wysokości, a wszystko to przy akompaniamencie slapstickowych akrobacji Scrata. Może będziesz w stanie dojrzeć na swojej drodze jakieś znajome twarze z Epoki Lodowcowej!

Poluj na specjalne moce!

Eksploruj lokacje pełne przygód, aby odkryć skarby, które odblokują specjalne moce pomagające Scratowi skakać wyżej, podnosić cięższe obiekty i dotrzeć do pozostałych skarbów!

To niebezpieczny świat

Potrzeba nie lada odwagi, aby odzyskać Kryształowe Żołędzie! Przygotuj się na potyczki z dzikimi wilkami, podstępnymi insektami, ogromnymi prehistorycznymi bossami i – co gorsza – niekończącym się pechem Scrata!

 

Cechy gry Ice Age: Scrat's Nutty Adventure!:

  • Całkiem nowa, platformowa gra przygodowa w 3D, w której główną rolę gra Scrat, uwielbiana przez wszystkich wiewiórka szablozębna.
  • Wspinaj się, kop, skradaj się i ślizgaj w klasycznych lokacjach znanych z Epoki Lodowcowej.
  • Staw czoła dzikim przeciwnikom, od szczurów, poprzez wilki, po piranie i inne drapieżniki.
  • Eksploruj cztery poziomy zawierające zabawne elementy scenografii, znajome postacie i ogromne potyczki z bossami.
  • Spróbuj odnaleźć zaginione Kryształowe Żołędzie, wraz z multum innych ukrytych skarbów i umiejętności.

 03.09.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły