News - Hitman: Rozgrzeszenie, Torchlight II oraz King's Bounty: Wojownicy Północy już w maju w serii Premium Games

Cenega Poland z przyjemnością informuje, że już w maju seria Premium Games zostanie wzbogacona o trzy nowe, doskonałe tytuły. W sklepach dostępne będą: Hitman: Rozgrzeszenie, King's Bounty: Wojownicy Północy oraz Torchlight II. Jednocześnie przypominamy, że od dziś w sklepach dostępne są dwa inne tytuły z serii: Sleeping Dogs oraz Darksiders II.

W maju ukażą się:

Hitman: Rozgrzeszenie

Po sprzedaniu prawie 10 milionów kopii i głośnym filmie kinowym, Hitman powraca.  W najnowszej części serii znów wcielisz się w rolę Agenta 47, najniebezpieczniejszego człowieka na świecie. Działaj niepostrzeżenie. Improwizuj, jeśli trzeba. Twórz własne kontrakty i rzuć wyzwanie światu.

·         Likwiduj cele na różne sposoby - przemykaj się do celu cicho i niepostrzeżenie lub zostawiaj za sobą stosy ciał martwych wrogów.

·         Używaj rozbudowanego systemu przebrań, pozwalającego na wtopienie się w tłum, a także na podawanie się za swoją ofiarę.

·         Dzięki funkcji Instynktu przewiduj trasę patrolu wroga, wyszukaj drogę ucieczki, znajdź ukrytą broń lub drogę na skróty.

·         Do wyboru oryginalna, angielska ścieżka dźwiękowa lub pełna polska wersja językowa z Pawłem Małaszyńskim w roli Agenta 47..

King's Bounty: Wojownicy Północy

Seria King's Bounty zasłynęła dzięki unikatowemu połączeniu elementów turowej gry strategicznej i RPG. Do dziś uważana jest za prekursora Heroes of Might and Magic. Wojownicy Północy to zupełnie nowa część, nie wymagająca posiadania innych tytułów z serii. W grze pojawia się nowy bohater o imieniu Olaf, syn króla Northling. Celem młodego księcia staje się walka z nieumarłymi zasiedlającymi północne ziemie Endorii. W trakcie wyprawy graczom przyjdzie stoczycie epickie walki, dzięki którym Olaf pozna męstwo i miłość. W towarzystwie pięknych Walkirii, które pomogą młodzieńcowi na polu bitwy, wyzwalać będzie lodowe pustkowia Północy, krasnoludzkie lochy oraz Darion - serce Endorii - spod panowania nekromancji.

·         • Nowa, jedyna w swoim rodzaju rasa wściekłych Wikingów, wycinających przeciwników w przypływie szału bitewnego.

·         • Nowy bohater główny, potężny książę Wikingów - Olaf, potrafiący przyzywać 5 magicznych walkirii do walki u swego boku.

·         • Ulepszona konstrukcja drzewka umiejętności, nowe unikatowe talenty oraz przedmioty oferujące specjalne bonusy.

·         • Dodatkowe czary bitewne oraz nowa szkoła magii runicznej. Zmodyfikowany system walki, obejmujący użycie run.

Torchlight II

Wielokrotnie nagrodzona gra Action-RPG powraca! Przed laty bohaterowie Torchlight ocalili swą osadę od zagłady. Źródło mocy pierwotnego zła dostało się jednak w niepowołane ręce, grożąc zachwianiem delikatnej równowagi sześciu żywiołów. Będąc świadkiem przerażającej skali nadchodzącego zniszczenia, postanawiasz ruszyć na wyprawę, której celem jest zdemaskowanie potężnego przeciwnika i pokrzyżowanie jego krwawych planów.

·         Gra offline: zapomnij o niedziałających serwerach, przerwanych połączeniach i związanych z tym frustracjach. W Torchlight II bez problemu zagrasz zawsze wtedy, gdy będziesz miał na to ochotę.

·         Unikatowe przedmioty: tego, co zdobędziesz w czasie swoich przygód, nie da się kupić w serwisie aukcyjnym. Walcz mieczem, a nie kartą kredytową.

·         Gra wieloosobowa: graj ze znajomymi przez Internet za darmo. Bez żadnych opłat.

·         Rozwój postaci: modyfikuj swoje postacie w obrębie jednej z czterech klas dostępnych w grze, tworząc wyjątkowych bohaterów o unikatowych umiejętnościach.

·         Łatwiejsze sterowanie: Torchlight II oferuje ulepszony interfejs użytkownika, zaprojektowany specjalnie po to, by ułatwić i usprawnić rozgrywkę.

·         Otwarty świat: wyjdź poza miasto Torchlight! Podróżuj przez otwarte tereny, odwiedzaj inne miasta, podążaj szlakiem w dzień i w nocy, w deszczu lub śniegu.

Darksiders II

Obudzony przed końcem dni Śmierć, najstraszniejszy spośród legendarnych czterech jeźdźców, wyrusza na wyprawę, aby cofnąć skutki armagedonu. W trakcie swojej wędrówki - równoległej do wydarzeń z pierwszej części Darksiders - odkryje, że istnieją rzeczy o wiele groźniejsze niż ziemska apokalipsa i że starożytny konflikt zagraża wszelkiemu stworzeniu. Stań się przerażającą siłą, której wszystko się lęka, lecz której nic nie może uciec. Śmierć żyje w Darksiders II.

·         Kontynuacja świetnie przyjętego przeboju Darksiders - fabuła drugiej części gry toczy się równolegle z poprzednikiem, przedstawiając losy drugiego z czterech jeźdźców apokalipsy.

·         Duży, otwarty świat fantasy autorstwa Joe Madureiry, znanego twórcy komiksów z uniwersum Marvel - autora między innymi serii Uncanny X-Men i Battle Chasers.

·         Wciągająca, brutalna i krwawa historia zemsty i odkupienia, naszpikowana zadaniami głównymi, pobocznymi oraz wieloma zagadkami logicznymi do rozwiązania.

·         Różnorodny arsenał broni i pancerzy oraz system kombosów, zmieniający się w zależności od używanego oręża. Pojedynki w Darksiders 2 są niezwykle spektakularne.

·         Generowany losowo, dostosowany do poziomu gracza łup.

Sleeping Dogs

Sleeping Dogs to gra akcji typu sandbox, w której wcielisz się w Wei Shena - tajniaka, mającego za zadanie rozpracowanie od środka jednej z najgroźniejszych organizacji przestępczych na świecie - triady z Hong Kongu. Pilnując swojej przykrywki lawiruj miedzy poczuciem obowiązku wobec odznaki a kodeksem honorowym triad. Gdy działasz pod przykryciem, zasady nie istnieją...
 
·         Dojrzała i realistyczna historia policjanta rozpracowującego triadę.

·         Świat typu sandbox - eksploruj miasto bez sztucznych ograniczeń.

·         Bierz udział w nielegalnych wyścigach, walkach kogutów, śpiewaj karaoke. Stań się częścią tętniącej życiem metropolii.

·         Wybuchowa mieszanka akcji z użyciem śmiercionośnych sztuk walki. Emocjonujące strzelaniny i brutalne obalenia.

·         Zanurz się w egzotycznym, obcym i niebezpiecznym klimacie orientu. Postaw swoje życie na szali, by wymierzyć sprawiedliwość.

PREMIUM GAMES to:

·         Seria wydawnicza Cenega, do której trafiają tylko najlepsze premiery, w możliwie najkrótszym czasie!

·         Unikatowe i dotychczas niedostępne antologie największych tytułów!

·         Absolutnie kompletne wydania - premierowe wersje gier wraz z aktualizacjami oraz oficjalnymi dodatkami.

·         Najwyższej jakości elegancka poligrafia, w zupełnie nowej szacie graficznej. 

 19.04.2013
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły