News - Grupa QLOC, CENEGA oraz MUVE.PL przekazują 1 milion złotych na wsparcie humanitarne Ukrainy

GRUPA QLOC, CENEGA ORAZ MUVE.PL PRZEKAZUJĄ 1 MILION ZŁOTYCH NA WSPARCIE HUMANITARNE UKRAINY

 

 

W tym trudnym czasie pragniemy wyrazić naszą solidarność z osobami, które cierpią wskutek wojny w Ukrainie. Sprzeciwiamy się tej wojnie. Pokój i bezpieczeństwo stanowią fundamentalne prawa każdego człowieka. Wydarzenia, których jesteśmy świadkami, napełniają nasze serca smutkiem i bólem.

 

 

W świetle tych wydarzeń grupa, w skład której wchodzi studio QLOC S.A., firma CENEGA S.A oraz sklep muve.pl, informują o przeznaczeniu środków finansowych w wysokości 500.000 złotych na wsparcie humanitarne dla Ukrainy. Ponadto, Zarząd naszej grupy oraz Prezes Zarządu firmy QLOC S.A. postanowili przeznaczyć taką samą kwotę z prywatnych środków, co przekłada się na kolejne 500.000 złotych. Cała suma zostanie przekazana Polskiej Misji Medycznej w celu zakupu niezbędnych leków, środków medycznych, jak również sprzętu medycznego dla Ukrainy.

 

 

Poza środkami finansowymi organizujemy też inne rodzaje wsparcia – w gdańskim i warszawskim oddziale naszych firm zorganizowana została zbiórka żywności, ubrań i wszelkich środków potrzebnych mieszkańcom Ukrainy, organizujemy również transporty i noclegi dla osób przekraczających granicę.

 

 

Nasze myśli, wyrazy wsparcia i modlitwy kierujemy do wszystkich obywateli Ukrainy, mając nadzieję na szybkie zakończenie tej wojny.04.03.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły