News - Grand Theft Auto V w polskiej wersji językowej!

Rockstar Games wraz z firmą Cenega z dumą oznajmiają, że Grand Theft Auto V otrzyma polską lokalizację. W grze znajdą się polskie napisy, które w połączeniu z oryginalną ścieżką nagraniową sprawią, że gracze będą mogli lepiej zagłębić się w świat gry przy zachowaniu unikatowej atmosfery Grand Theft Auto V.

Gra Grand Theft Auto V zostanie wydana 17 września 2013 r. na komputerowy system rozrywki PlayStation®3 oraz Xbox 360® video game and entertainment system firmy Microsoft.

Grand Theft Auto V to gra autorstwa twórców serii, studia Rockstar North, i jak do tej pory jej największa i najbardziej ambitna odsłona. Gra rozgrywa się w rozległym mieście Los Santos oraz jego okolicach i przedstawia pełen życia świat o bezprecedensowych rozmiarach, z górskimi szczytami i oceanicznymi głębinami.

Los Santos: potężna metropolia, niegdyś perła zachodniego świata, dziś mekka speców od rozwoju osobistego, młodych gwiazdek i marniejących celebrytów, którzy próbują utrzymać się przy korycie w świecie kryzysu gospodarczego i tanich reality show. Właśnie tutaj trzech kryminalistów z trzech różnych światów próbuje ugrać coś dla siebie: Franklin, uliczny cwaniak, chciałby się przebić do świata dużych pieniędzy. Michael, niegdyś zawodowy kasiarz, wraca z emerytury, która zaczęła mu doskwierać. Trevora, brutalnego sadystę, interesują tylko tanie prochy i duże rozróby. Przyparci do muru, trzej antybohaterowie planują serię brawurowych napadów, które ustawią ich do końca życia lub poślą prosto za kratki.

Aby uzyskać więcej informacji i obejrzeć trailery, prosimy odwiedzić stronę http://www.rockstargames.com/V/

Na kanale Youtube firmy Cenega można też obejrzeć najnowsze trailery w polskiej wersji językowej. Dostępne są tutaj.

Za przygotowanie tłumaczenia gry Grand Theft Auto V na język polski odpowiada firma QLOC S.A.08.05.2013
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły