News - Gra Świat Psiego Patrolu od dziś w sklepach

Warszawa, 29.09.2023Cenega, oficjalny partner firmy Bandai Namco z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Świat Psiego Patrolu. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/Xbox One oraz Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

 

 

Premierowy zwiastun gry w języku polskim dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=xZjPSQPdL-w

 

 

Świat Psiego Patrolu to przygodowa gra z otwartym światem, w której gracze w każdym wieku mogą odkrywać ulice rodzinnego miasta piesków i nie tylko. W grze dostępny jest pełny polski dubbing, a głosów postaci udzielili ci sami aktorzy, których widzowie znają z serialu.

 

 

 

Zwiedzając Zatokę Przygód gracze będą mieli okazję współpracować ze wszystkimi znanymi postaciami z ukochanego serialu telewizyjnego, aby powstrzymać burmistrza Humdingera i jego zgraję kotów, którzy planują zakłócić odbywający się w mieście festiwal. W grze dostępnych jest 8 grywalnych postaci, takich jak: Chase, Skye, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Tracker oraz Everest. Aby przywrócić spokój w Zatoce Przygód, gracze podczas misji mogą płynnie przełączać się między członkami swojej drużyny i korzystać z wielu unikalnych zdolności oraz pojazdów.

 

 

 

W grę można grać samemu lub w trybie 2-osobowej kooperacji na kanapie, dzięki czemu Świat Psiego Patrolu zapewni wiele godzin zabawy nawet najmłodszym fanom serialu. Oprócz wykonywania wielu misji i zadań pobocznych, gracze mogą odblokować również kostiumy dla postaci inspirowane programem telewizyjnym, szukać poukrywanych znajdziek, spersonalizować pojazdy, zdobyć naklejki i emotki oraz wiele więcej!

 

 

 

Stephanie Malham, dyrektorka operacyjna w Outright Games powiedziała: "W Outright Games jesteśmy oddani przekształcaniu najbardziej lubianych na świecie serii, w przystępną rozrywkę dla fanów w każdym wieku. Nawiązanie długotrwałej współpracy z kultowymi markami jak Nickelodeon, Paramount i Spin Master było dla nas prawdziwą przyjemnością i jesteśmy dumni, że stworzyliśmy już pięć gier w świecie Psiego Patrolu. W tym roku przypada 10. rocznica powstania marki Psi Patrol i z tej okazji, z przyjemnością przedstawiamy tę zupełnie nową grę”.

 

 

Świat Psiego Patrolu oparty jest na wielokrotnie nagradzanym animowanym serialu dla najmłodszych „Psi Patrol” od Spin Master. Seria śledzi przygody obeznanego z technologią chłopca o imieniu Ryder i jego zespołu szczeniąt. Serial Psi Patrol stał się prawdziwym globalnym fenomenem i jednym z najpopularniejszych programów dla dzieci na świecie. Od premiery w 2013 roku serial był emitowany w ponad 180 krajach i w 35 językach, plasując się w czołówce najlepiej ocenianych seriali dla dzieci w wieku przedszkolnym i docierając do ponad 350 milionów gospodarstw domowych na całym świecie. Serial został niedawno przedłużony na 10. sezon, który dostarczy 26 odcinków pełnych akcji, misji ratunkowych i przygód.29.09.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły