News - Gra LEGO® Brawls w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 16 maja 2022 – Cenega, oficjalny dystrybutor produktów Bandai Namco Europe w Polsce informuje, że w planie wydawniczym firmy znalazło się LEGO Brawls, familijna gra wideo z elementami bijatyki. To pierwsza gra tego rodzaju, w której gracze kontrolują minifigurki z możliwością dostosowania ich do własnych potrzeb, w wieloosobowej bijatyce z poziomami inspirowanymi kultowymi zestawami LEGO. Ta relaksacyjna produkcja opracowywana jest przez Red Games Co. i ukaże się na PlayStation®5, PlayStation 4®, Xbox Series X, Xbox One oraz Nintendo Switch latem 2022 roku w polskiej wersji językowej (głosy i napisy).

 

 

W typowym dla LEGO stylu, LEGO Brawls umożliwi graczom mnóstwo opcji dostosowywania, dzięki którym będą mogli mieszać i dopasowywać oficjalne klocki LEGO tworząc unikalne minifigurki, z niestandardowymi ładunkami i power-upami, dostosowanymi do preferencji i stylu gry każdego gracza. Bohaterowie mogą rywalizować za pomocą wszystkiego, od bagietek i armatek na ciasto po boomboxy i rakietowe pięści. Dzięki wielu trybom gry wieloosobowej, unikalnym wyzwaniom i warunkom zwycięstwa wszyscy członkowie rodziny mogą przyłączyć się do zabawy w zbijanie klocków.

 

 

W LEGO Brawls można rywalizować z przyjaciółmi i rodziną lub zdobywać światową sławę, wspinając się na szczyty rankingów online. Tryby wieloosobowe w tej produkcji umożliwią grę lokalną dla maksymalnie ośmiu graczy na konsolach Xbox i Switch oraz dla maksymalnie czterech graczy na PlayStation. Tryby sieciowe umożliwią rozgrywanie meczów dla ośmiu graczy oraz kooperację dla dwóch do czterech graczy.

 

 

Obejrzyj zwiastun tutaj: https://youtu.be/dc_0LoJ3jqY

 

 

Aby uzyskać informacje na temat LEGO Brawls odwiedź oficjalną stronę. Inne produkty Bandai Namco Europe można znaleźć na stroniewww.bandainamcoent.com, śledzić na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/BandaiNamcoEU lub dołączyć do rozmowy na Twitterze pod adresem https://www.twitter.com/BandaiNamcoEU.16.05.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły