News - Gra Football Manager 2024 już dostępna w sprzedaży

Warszawa, 06.11.2023 – Cenega, oficjalny partner firmy SEGA informuje, że w sprzedaży jest już dostępne pudełkowe wydanie gry Football Manager 2024. Tytuł ukazał się na PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=caW04uBhObs

 

 

Z okazji premiery najbardziej kompletnej edycji serii, Sports Interactive udostępniło zwiastun premierowy FM24, w którym pojawiają się największe młode gwiazdy piłki nożnej: Jérémy Doku i Joško Gvardiol z Manchesteru City oraz Evan Ferguson i Ansu Fati z Brighton & Hove Albion. Piłkarze ci wzmacniają globalną reputację Football Managera jako platformy wyszukującej elitarne talenty. Tymczasem pojawienie się Kaoru Mitomy podkreśla debiut Japonii w grze.

 

 

Dyrektor studia Sports Interactive, Miles Jacobson, stwierdził: „Dzień premiery jest zawsze niezwykle ważny dla naszego zespołu, ale ja jestem szczególnie zadowolony, że mogę oglądać Football Managera 2024 na wszystkich platformach”.

 

 

„FM24 był tytułem najczęściej zamawianym w przedsprzedaży w całej naszej historii, a we wczesnym dostępie wzięła udział rekordowa liczba aktywnych graczy. W sumie rozegrano w jego trakcie ponad 10 milionów meczów”.

 

 

„Wiemy, że zainteresowanie tym tytułem jest ogromne, a teraz wszyscy mogą zagrać w grę, która naszym zdaniem prezentuje niezwykle wysoki poziom zawartości za swoją cenę”.

 

 

Fani odkryją też nowe sposoby na zwycięstwa wraz z premierą FM24 Console, dostępnego na Xbox i PS5.

 

 

Więcej informacji o FM24 znaleźć można pod adresem www.footballmanager.com.

 

 

Ta wersja zawiera informacje, które są nadal zatwierdzane przez właścicieli praw i mogą zawierać dane, które w tej chwili nie odzwierciedlają dokładnie rzeczywistych informacji. Dla kontekstu, niektóre dane klubów i zawodników mogą być niedostępne w tej wersji.

 07.11.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły