News - Gra Dziedzictwo Hogwartu od dziś w sklepach

Warszawa, 10.02.2023Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Games z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Dziedzictwo Hogwartu. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=oQZhpjfv3CY

 

 

 

Dziedzictwo Hogwartu zaprasza graczy na epicką podróż w roli ucznia piątego roku w Hogwarcie – ucznia, który obdarzony jest rzadką zdolnością korzystania z potężnej starożytnej magii. Kierując się przewodnikiem terenowym czarodzieja, a także wyjątkowymi instrukcjami od profesorów oraz innych postaci, fani odkryją fascynującą fabułę, pełną ekscytujących wyzwań i tajemnic. Dziedzictwo Hogwartu – gra wyprodukowana przez Avalanche Software i wydana przez Warner Bros. Games pod szyldem Portkey Games, przedstawia oryginalną historię, dzięki której gracze mogą przeżyć własną przygodę w świecie czarodziejów.

 

 

Dziedzictwo Hogwartu pozwala wcielić się w ucznia Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. To gra osadzona w świecie czarodziejów, o której fani marzyli od lat” – mówi David Haddad, prezes Warner Bros. Games. „Zespół Avalanche stworzył niesamowitą, pełną tajemnic i niesamowitej magii grę dla fanów serii i graczy, którzy mogą teraz tworzyć własne magiczne historie”.  

 

 

„Jako fani świata czarodziejów byliśmy zachwyceni możliwością stworzenia osadzonej w nim gry. Dziedzictwo Hogwartu pozwoli fanom spełnić marzenia o nauce w Hogwarcie i eksplorować znany z książek i filmów świat, jak nigdy wcześniej” – mówi John Blackburn, dyrektor studia Avalanche Software. „Mamy nadzieję, że gracze docenią dbałość o szczegóły naszego pełnego pasji zespołu, nową fabułę i wszystkie magiczne elementy, które znalazły się grze – jesteśmy niezwykle dumni z końcowego produktu”.

 

 

W Dziedzictwo Hogwartu gracze wcielają się rolę nowego ucznia piątego roku w Hogwarcie. Na początku przygody mogą dostosować czarodziejkę lub czarodzieja do swoich upodobań, wybierając spośród wielu opcji. Następnie dołączą lub zostaną przypisani do jednego z czterech domów Hogwartu – Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclaw lub Slytherinu – będą spędzać czas z innymi członkami domu we wspólnych pokojach i uczęszczać na zajęcia takie jak Czary, Obrona przed czarną magią, Zielarstwo i Eliksiry, podczas których poznają profesorów, nauczą się rzucać zaklęcia, będą hodować magiczne rośliny, warzyć mikstury i nie tylko.

 

 

Gracze mają również dostęp do szerokiego wyboru ulepszeń, talentów i umiejętności, które ułatwią im postępy na drodze czarodziejki lub czarodzieja. Mogą wykonywać wyzwania w świecie gry, aby zdobywać doświadczenie i rozwijać zdolności. Podczas rozgrywki można eksplorować w pełni zrealizowany zamek Hogwart – chodzić na zajęcia, odkrywać lochy, tajne przejścia i wymagające łamigłówki. Trzeba będzie zmierzyć się z potężnymi wrogami, rozwijając jednocześnie swoje zdolności dzięki opanowywaniu potężnych czarów i umiejętności walki.

 

 

Gra jest osadzona w otwartym świecie, który zabierze graczy poza zamek Hogwart do nowych i dobrze znanych miejsc w świecie magii, po których będą mogli się swobodnie poruszać – takich jak Hogsmeade i Zakazany Las. Tytuł jest pełen magicznej akcji, pozwalając latać na miotle, oswajać i ujeżdżać magiczne bestie oraz walczyć z wrogami takimi jak trolle, pająki i mroczni czarodzieje. Na odkrycie czeka ogromny świat pełen niebezpieczeństw związanych z dawno zapomnianą przeszłością świata czarodziejów i niecodzienną zdolnością, która posiada tylko bohater lub bohaterka gry. Gracze napotkają również misje i scenariusze, w których staną przed trudnymi, definiującymi ich postać wyborami.

 10.02.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły