News - Gra Company of Heroes 3 już w sprzedaży

Warszawa, 24.02.2023 – Cenega, oficjalny partner firmy SEGA z przyjemnością informuje, że gra Company of Heroes 3 jest już dostępna w sprzedaży. Tytuł ukazał się w pudełkowym wydaniu na PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://youtu.be/crkeGyyD2Go

 

 

Z okazji premiery gry wydawca przygotował szereg poradników wideo w języku angielskim, które dostępne są pod tym linkiem: https://www.youtube.com/@CompanyOfHeroes/playlists?view=50&shelf_id=3

 

 

Legendarna seria gier strategicznych powraca! Company of Heroes 3 to niepowtarzalne połączenie akcji, taktyki i strategii. Decyduj o wyniku zaciętych bitew toczących się w czasie rzeczywistym i wydawaj rozkazy jako generał, sprawując kontrolę nad całą kampanią, w której każdy wybór ma znaczenie.

 

 

Przytłaczaj przeciwników dzięki znanym i nowym frakcjom, jednostkom oraz międzynarodowym grupom bojowym. Dowodź siłami naziemnymi, powietrznymi oraz morskimi i buduj linie zaopatrzeniowe, żeby kłaść kres ofensywie wroga na nowej dynamicznej mapie kampanii – żadna gra już nigdy nie będzie taka sama! Graj we własnym tempie w trybach kampanii i potyczek, zanim rzucisz się w wir oszałamiającej gry wieloosobowej. Odkrywaj nieopowiedziane dotąd historie zachwycającego śródziemnomorskiego teatru wojny z podatnym na zniszczenia otoczeniem nowej generacji, napędzanym mocą opracowanego przez Relic silnika Essence Engine.

 

 

Nagradzana taktyczna rozgrywka

Company of Heroes 3 zapewnia rozgrywkę nowej generacji, cenioną za aspekt taktyczny. Uwielbiana przez graczy mechanika walki została wzbogacona o nowe, realistyczne cechy rozgrywki, co nadało elementom taktycznym zupełnie nowy wymiar. Wykonuj manewry flankujące, żeby uderzać w słabszy, boczny pancerz wroga, korzystaj z nowej mechaniki piechoty służącej do przebijania się przez obronę, żeby wywabiać wrogie jednostki z garnizonów, i rób dobry użytek z różnic wysokości terenu, żeby powiększać swoje pole widzenia i zyskiwać przewagę.

 

 

Zachwycający nowy teatr

Witaj w regionie śródziemnomorskim – czeka tu na ciebie nowy, zapierający dech w piersiach teatr pełny nieznanych dotąd historii wojennych. Stawiaj czoło nieustępliwym oddziałom wroga w przełęczach włoskich gór, na malowniczych wybrzeżach oraz niekończących się pustyniach Afryki Północnej. Olśniewająca grafika nadaje otoczeniom wyjątkowo zróżnicowany wygląd i autentyczny klimat, dzięki którym zapomnisz, że to tylko gra.

 

 

Mapy górskie będą wymagały zastosowania całkiem innej strategii niż nadmorskie miasta – różnice wysokości terenu mają tu realny wpływ na pole widzenia jednostek (system rzeczywistego widoku). Na pustynnych równinach konieczne będzie przeprowadzanie dokładnego zwiadu i śmiałych manewrów z udziałem opancerzonych jednostek. Na tym nowym froncie dobry wywiad ma przewagę nad szybkością, a sprytne wykorzystanie terenu pozwoli ci zaskoczyć przeciwników i zmusić ich do panicznej ucieczki.

 

 

Nowa odsłona strategii

Odkryj najbardziej obszerną kampanię dla jednego gracza w historii serii. Nowa dynamiczna mapa kampanii zapewnia rozgrywkę w stylu piaskownicy, co umożliwia graczom prowadzenie wszelkich działań wojennych i dokonywanie decyzji strategicznych w niespotykany wcześniej sposób.

 

 

Twórz kluczowe linie zaopatrzeniowe i rozstawiaj na tyłach oddziały obronne, żeby zadbać o powodzenie kampanii. Przypuszczaj ataki powietrzne i morskie, żeby osłabiać oddziały wroga i zmuszać je do rozpraszania się lub wyzwalać pobliskie miasta i powoływać do życia partyzanckie siatki szpiegowskie. Dobieraj oddziały i ulepszaj zaprawione w bojach kompanie, żeby dostosować armię do swojego stylu gry. Opcjonalna pełna taktyczna pauza zapewni ci całkowitą kontrolę nad tempem gry w trybie dla jednego gracza. Planuj swoje ataki i bez problemu dodawaj do kolejki zabójczo precyzyjne zagrania, które zapewnią ci przewagę w bitwach.

 

 

Zróżnicowane frakcje i jednostki

Company of Heroes 3 zachwyci nawet największych miłośników historii II wojny światowej dzięki największej w dziejach serii liczbie frakcji dostępnych w dniu premiery. Nowa mechanika personalizacji armii pozwoli ci wezwać na pomoc szereg jednostek specjalistycznych. Wyrusz do walki wraz z nowymi elitarnymi oddziałami, takimi jak amerykańsko-kanadyjskie jednostki specjalne czy słynni Gurkhowie ze Wspólnoty Narodów.

 

 

Od potężnych niszczycieli czołgów po dyskretne pojazdy zwiadowcze – w Company of Heroes 3 znajdziesz więcej pojazdów niż kiedykolwiek dotąd. Superlekki Wiesel, przebijający pancerze Nashorn i lekki Chaffee to tylko kilka przykładów debiutujących w tej części gry jednostek. Nie zapominajmy także o odświeżonych jednostkach klasycznych, takich jak amerykański transporter półgąsienicowy M3, który może teraz naprawiać i podkradać porzucone pojazdy wrogów!

 

 

Akcja w kinowym stylu

Poczuj każdy wybuch pocisku moździerzowego i ostrzał morski za sprawą supernowoczesnego Essence Engine stworzonego przez Relic. W Company of Heroes 3 każda lokacja staje się w pełni podatną na zniszczenie piaskownicą, która zapewnia nieskończenie wiele możliwości taktycznych zarówno tobie, jak i twoim wrogom.

 

 

Równaj fortyfikacje z ziemią, zrzucając gruzy na oddziały przeciwników i podziwiaj efekty udoskonalonej mechaniki zniszczenia w akcji, kiedy żołnierze będą wykorzystywać nowo powstałe ruiny jako osłonę. Nowy, niesamowity system renderowania i efekty cząsteczek sprawiają, że ogień, piasek i dym wyglądają naprawdę wyjątkowo. Nowe, znakomite animacje żołnierzy w połączeniu z ulepszoną SI zapewniają realistyczne reakcje jednostek na polu bitwy. Dzięki nowemu silnikowi opracowanemu przez Relic i dostosowanemu do DirectX 12 oraz procesorów wielordzeniowych każdy przerywnik filmowy staje się hitem na miarę Hollywood.23.02.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły