News - God Eater 3 w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 14.12.2018Cenega, partner dystrybucyjny firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra akcji RPG – God Eater 3. Tytuł pojawi się w sprzedaży 8 lutego i będzie dostępny na konsolę PlayStation®4 w angielskiej wersji językowej.

Sprawdź zwiastun fabularny à https://youtu.be/RFA8gVwXaQo

To stało się tak nagle – nieznane formy życia, tak zwane "komórki Oracle", rozpoczęły niekontrolowaną konsumpcję całego istniejącego życia na Ziemi. Ich wilczy wręcz apetyt oraz niezwykłe umiejętności przystosowawcze przyniosły ze sobą grozę, przerażenie i wreszcie imię – „Aragami" – gniewni bogowie. W obliczu wroga, całkowicie odpornego na konwencjonalną broń, ludzkie cywilizacje zaczynają upadać, a każdy kolejny dzień zbliża je ku masowej zagładzie.

Jednak istnieje jeden jedyny płomyczek nadziei. Wraz z rozwojem broni "God Arcs", która zawiera w sobie komórki Oracle, pojawiają się Pożeracze Bogów. W świecie zniszczonym przez rozszalałych bogów, wezmą oni udział w desperackiej wojnie...

Stwórz swoją postać i podejmij się walki o przetrwanie całego gatunku ludzkiego w grze God Eater 3. Wybierz broń z szerokiego arsenału God Arcs i stań do walki z nowymi aragami w dynamicznych i szybkich starciach. Zwiedź nowe zdewastowane obszary, niewystępujące w poprzednich odsłonach serii God Eater.

Cechy gry God Eater 3:

  • Gra z serii God Eater przygotowana z myślą o konsolach najnowszej generacji
  • Dynamiczne walki i szybka akcja
  • Zupełnie nowe obszary do zwiedzenia
  • Nowe Aragami, którym trzeba stawić czoła
  • Wachlarz oryginalnych i różnorodnych broni


14.12.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły