News - Forspoken już w sprzedaży

Warszawa, 25.01.2023 – Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix z przyjemnością informuje, że gra Forspoken jest już dostępna w sprzedaży. Tytuł ukazał się w pudełkowym wydaniu na konsolę PlayStation 5 w angielskiej wersji językowej. W tej fabularnej grze z gatunku akcji i RPG gracze wykorzystają magiczny parkour oraz szeroki wachlarz potężnych zaklęć i umiejętności, aby ocalić ziemie Athii.

 

 

Forspoken opowiada historię Frey Holland, zwykłej młodej dziewczyny, która w tajemniczy sposób została przeniesiona do Athii - fantastycznej krainy zniszczonej przez nieznaną siłę. Po przeżyciu tego dziwnego zjawiska i uzbrojeniu się w magiczną bransoletę, Frey postanawia wykorzystać swoje nowo odkryte zdolności, aby uratować Athię i znaleźć drogę do domu.

 

 

W Forspoken gracze mogą podziwiać występy znanych aktorek i aktorów, takich jak: Ella Balinska (Run Sweetheart Run), Jonathan Cake (Star Wars: The Old Republic), Pollyanna McIntosh (seria The Walking Dead), Janina Gavankar (The Morning Show), Claudia Black (Uncharted: The Lost Legacy), Monica Barbaro (Top Gun Maverick) czy Keala Settle (The Greatest Showman).

 

 

„Jesteśmy bardzo podekscytowani premierą Forspoken oraz tym, że gracze w końcu doświadczą historii Frey. Zespół deweloperski oraz wszystkie zaangażowane osoby ciężko pracowały, aby zrealizować wizję Forspoken i nie możemy się już doczekać reakcji fanów. Mamy nadzieję, że gracze poczują więź z Frey, gdy zanurzą się w tajemniczej krainie Athia i wyruszą z nią w tę magiczną podróż" - Takeshi Aramaki.

 

 

 

Forspoken zaprojektowane dla PS5 wykorzystuje pełną moc konsoli i demonstruje filozofię Luminous Productions, zapewniając niesamowite wrażenia z gry dzięki połączeniu najnowszej technologii z kreatywnością.25.01.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • WWE 2K23 Akcja
  Sportowa
   
  Playstation 4
   
  zamów
   
   
   
 • WWE 2K23 Akcja
  Sportowa
   
  PlayStation 5
   
  zamów
   
   
   
 • WWE 2K23 Akcja
  Sportowa
   
  Xbox One
   
  zamów