News - Farming Simulator 22 Kubota Pack w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 17.05.2022 – Cenega, oficjalny partner firmy GIANTS Software w Polsce, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego naszej firmy trafił dodatek do gry Farming Simulator 22 zatytułowany Kubota Pack. Zestaw znanego na całym świecie japońskiego producenta wywodzącego się z Osaki wprowadzi do gry 11 nowych maszyn i narzędzi rolniczych. Rozszerzenie ukaże się w pudełkowym wydaniu już 28 czerwca na PC.

 

W dodatku znajdzie się między innymi M8 – największy z dotychczasowych ciągników Kubota. Dzięki przestronnemu wnętrzu kabiny i doskonałemu widokowi na pola, ciągnik ten zapewni wirtualnym rolnikom najlepsze warunki pracy.

 

W ofercie dostępny będzie również ciągniki M5, M6 i M7, a także ładowarki kompaktowe, ładowarki gąsienicowe i pojazdy użytkowe. Sprzęt ten umożliwi wykonywanie codziennych zadań rolniczych, takich jak załadunek oraz transport towarów, a wszystko to za pomocą nowoczesnych, wszechstronnych i wydajnych narzędzi.

 

Dzięki szybkiemu i zwinnemu Sidekickowi oraz wszechstronnemu i wytrzymałemu modelowi RTVX1140 gracze mogą szybko dostarczać produkty lub poznawać i eksplorować teren – nawet razem z kilkoma pasażerami. Dodatek wprowadzi również nowe stroje, dzięki którym wirtualni rolnicy będą mogli nosić w grze ubrania marki Kubota.

 

Kubota Pack wymaga podstawowej gry Farming Simulator 22. Dodatek w wersji na konsole dostępny będzie w cyfrowej dystrybucji.

 

 

Podstawową wersję gry Farming Simulator 22 zamówisz m.in. na Media Expert, Media Markt, Empik.com, RTV Euro AGD, X-kom.pl, Neonet, Muve.pl.

 

 

Okładki, zwiastuny i inne materiały dostępne są tutaj: https://bit.ly/3DBXBmK

 

 

Po więcej informacji zachęcamy odwiedzić oficjalną stronę Farming Simulator oraz strefę prasową GIANTS Software.17.05.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły