News - Expeditions: Viking w planie wydawniczym firmy Cenega

06.04.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Expeditions: Viking - turowa gra RPG stworzona przez studio Logic Artists we współpracy z IMGN.PRO. Gra ukaże się 27 kwietnia na komputery osobiste i dostępna będzie w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

Edycja premierowa, do wyczerpania zapasów, dostępna będzie z płytą ze ścieżką dźwiękową, skomponowaną przez Knuta Avenstroupa Haugena.

Expeditions: Viking to długo wyczekiwany sequel debiutanckiego tytułu Logic Artists - Expeditions: Conquistador. W Expeditions: Viking wcielasz się w rolę nowego wodza niewielkiej nordyckiej wioski. Umocnij swoją potęgę by przeciwstawić się spiskującym przeciwko tobie sąsiadom i wyrusz na morską wyprawę, by odkryć królestwa Wysp Brytyjskich, gdzie czeka na ciebie władza i bogactwo. Organizuj najazdy na klasztory i wioski lub załóż trasy handlowe i polityczne sojusze w trakcie swoich przygód na nordyckich ziemiach i poza nimi. Druga część serii Expeditions przedstawia czasy schyłku Ery Wikingów, w których będziesz musiał wyryć swoje imię w annałach historii. Ty zadecydujesz, czy zostaniesz Kupcem, czy Tyranem.


Główne cechy gry:

 

· Stwórz swojego własnego wodza Wikingów! Ukształtuj swoją postać dzięki unikalnemu systemowi rozwoju, gdzie statystyki, umiejętności i zdolności określą rolę twojego bohatera.

· Najazdy czy handel? Wikingowie byli znani nie tylko jako brutalni wojownicy, lecz również jako niezrównani handlarze. Dorobisz się fortuny za pomocą kija czy marchewki?

· Wojna i polityka: Sprzymierz się z różnymi frakcjami - Normanami, Piktami lub Anglami.

· Reputacja: Bądź świadom swoich decyzji, historia twoich czynów może sprawić, że ludzie będą się ciebie bać, ale niekoniecznie szanować.

· Zostaw po sobie ślad: W pięknej i emocjonalnej opowieści o historii nordyckiej.

 

Grę można zamawiać przed premierą m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.06.04.2017
news photo
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły