News - ELDEN RING Shadow of the Erdtree już dostępna w sprzedaży

Warszawa, 21.06.2024 – Cenega, oficjalny partner firmy Bandai Namco Entertainment, z przyjemnością informuje, że w sprzedaży dostępna jest już gra ELDEN RING Shadow of the Erdtree. Tytuł ukazał się w wydaniu pudełkowym na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i znajduje się w nim podstawowa wersja gry ELDEN RING na płycie oraz cyfrowa wersja dodatku Shadow of the Erdtree.

 

 

Premierowy zwiastun dodatku dostępny jest pod tym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=j4Rmatud-3I

 

 

Długo wyczekiwane rozszerzenie od Bandai Namco Entertainment Inc. i FromSoftware, Inc. dodaje nowy rozdział do wielokrotnie nagradzanego tytułu "Gry Roku", który sprzedał się w 25 milionach egzemplarzy. Dodatek wzbogaca intrygujący świat ELDEN RING stworzony przez Hidetakę Miyazakiego, reżysera FromSoftware, Inc. oraz George'a R.R. Martina, autora serii fantasy "Pieśń Lodu i Ognia".

 

 

 

Odkryj mroczną stronę historii ELDEN RING podążając ścieżką wytyczoną przez Miquellę i jego wyznawców. W dodatku Shadow of the Erdtree gracze wkroczą do Krainy Cienia, w której doświadczą zupełnie nowych przygód pełnych tajemnic i mroku, spotkają nowych bossów, a także zdobędą nowy sprzęt, w tym bronie i zbroje.21.06.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły