News - Dziś premiera pudełkowej wersji gry Chernobylite na konsole PlayStation 5

Z przyjemnością informujemy, że od dziś w sklepach dostępna jest pudełkowa wersja gry Chernobylite na konsole PlayStation 5. Tytuł jest dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

 

 

Obejrzyj zwiastun wydania PS5: https://www.youtube.com/watch?v=u0ea1cMxvqg

 

 

Chernobylite to gra wideo z gatunku survival-horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja. To wszystko w formie nieliniowej, interaktywnej opowieści, igrającej z pojęciami prawdy i kłamstwa, rzeczywistości i fikcji, nauki i fantazji. Czeka cię swobodna eksploracja świata, mnóstwo i potyczek oraz unikalny system wytwarzania przedmiotów. Przetrwaj wystarczająco długo, aby odkryć wszystkie mroczne sekrety czarnobylskiej Strefy Wykluczenia.

 

 

Wersja na PlayStation 5 wprowadza ray tracing i poprawia jeszcze bardziej hiperrealistyczną oprawę wizualną gry. Wersja next-gen to także dwa nowe profile graficzne: 4K (Dynamic) 30 FPS i 1080p (Ultra Details) 60 FPS. Dodaje funkcje dla kontrolerów DualSense, takie jak zaawansowane wibracje i adaptacyjne triggery, a także kompatybilność z funkcją PlayStation Activity Card. Specjalne, pudełkowe wydanie gry zawiera drukowaną mapę zony, cyfrowe artbook oraz soundtrack i wiele więcej! 

 

 

Warto zaznaczyć, że dochód z zakupu gry wspomaga pomoc humanitarną dla Ukrainy. Szczegóły na perpgames.com/ukrainne.22.04.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły