News - Dziś premiera Just Cause 4

Warszawa, 04.12.2018 – Firma Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, ma przyjemność przypomnieć, że najnowsza odsłona popularnej serii gier akcji z otwartym światem – Just Cause 4­ – trafiła na półki sklepowe. Tytuł jest dostępny w wersji PlayStation 4 i Xbox One w trzech wydaniach: w edycji standardowej (dostępnej również na komputery osobiste!), w edycji ze Steelbookiem® (dostępnej tylko w sieci sklepów Media Markt) oraz w tzw. Gold Edition. Edycja standardowa i edycja ze steelbookiem są dostępne w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej, natomiast edycję Gold Editon można kupić w wersji angielskiej.

 

Zobacz zwiastun premierowy gry z polskimi napisami TUTAJ.

Zwiastun Jak jeden człowiek mógł to wszystko zrobić? łączy fragmenty rozgrywki z materiałem nagranym z żywymi aktorami i intensywną muzyką szanowanego na całym świecie DJa/producenta Slushii. W tym humorystycznym wideo możesz zobaczyć destrukcyjną siłę byłego agenta, Rico Rodrigueza, z perspektywy jego wrogów – żołnierzy Czarnej Ręki, których przesłuchuje ich przywódczyni, Gabriela Morales. Zobacz wideo z polskimi napisami TUTAJ.

Zobacz zwiastun kinowy gry po polsku TUTAJ.

 

Przypomnij sobie poprzednie materiały z Just Cause 4 z polskimi napisami TUTAJ.

Rico Rodriguez powraca w Just Cause 4 i zabiera ze sobą kultowy spadochron, wingsuit i oczywiście kotwiczkę - teraz rozszerzone o nowe funkcjonalności i w pełni modyfikowalne. Akcja Just Cause 4 toczy się w fikcyjnym, południowoamerykańskim państwie Solis i wynosi niewiarygodną destrukcję oraz niepowtarzalny model fizyczny, z których znana jest seria, na zupełnie nowy poziom. Wprowadzone zostaną też tornada i inne ekstremalne zjawiska pogodowe. W Just Cause 4 pojawią się cztery różnorodne biomy: las deszczowy, łąki, góry i pustynia. Każdy biom zawiera własne, w pełni symulowane warunki pogodowe, a w trakcie przemieszczania się po tym ciekawym, zróżnicowanym świecie, gracze mogą liczyć na niepowtarzalne wrażenia. Nowy silnik Apex jest fundamentem całego Just Cause 4. Gwarantuje on najbardziej interaktywne i ekstremalne symulacje pogodowe, jakie pojawiły się dotąd w grze wideo.

 

Gra jest dostępna w dniu premiery w trzech edycjach. Prócz edycji standardowej dostępnej na PC, PS4 i XONE, dostępna jest także limitowana edycja ze Steelbookiem® w polskiej wersji językowej (dostępna tylko w sieci sklepów Media Markt), oraz pełna dodatków Gold Edition w angielskiej wersji językowej, obie tylko na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Gold Edition zawiera:

- 24-godzinny wcześniejszy dostęp

- Grę Just Cause 4

- Przepustkę sezonową

- Dodatki cyfrowe: the Black Hand Stealth Micro Jet i the Black Hand Prototype Weaponized Wingsuit

- Dodatek ze złotymi broniami: The Golden Gear Pack, zawierający strzelający rykoszetowo Golden Gear Shotgun

Cechy charakterystyczne gry:

Rozgrom wrogów

– Szybuj jak ptak w swoim wingsuicie – nurkuj, wykonuj ewolucje powietrzne i ląduj bez ograniczeń!

– Walcz w ekstremalnych warunkach pogodowych, w tym podczas tornad i tropikalnych burz i wynieś akcję, z której słynie seria Just Cause, na nowy poziom.

– Wykorzystaj ekstremalne zjawiska pogodowe na swoją korzyść dzięki niespotykanemu wcześniej silnikowi fizycznemu.

Najważniejsza misja Rico

– Poprowadź buntowników i pokonaj Czarną Rękę, prywatną organizację militarną uzbrojoną w najnowsze zdobycze technologii.

– Zmierz się z Gabrielą Morales, najgroźniejszym i najbardziej nieprzewidywalnym z twoich dotychczasowych przeciwników.

– Odkryj prawdę o przeszłości ojca Rico i ekstremalnych warunkach pogodowych na Solís.

Wielki świat gry w Ameryce Południowej

– Eksploruj odległy, południowoamerykański kraj Solís, ogarnięty konfliktem, pełen tajemnic i niebezpieczeństw.

– Baw się na 100 kilometrach kwadratowych egzotycznych terenów – od lasu deszczowego, poprzez pustynię i zaśnieżone szczyty.

– Odkrywaj wspaniałe miejsca Solís – od tętniących życiem miast po prowincję.

Kreatywna demolka w najlepszym wydaniu

– Modyfikuj swoją kotwiczkę o nowe możliwości, które pozwolą ci wykonywać własne ewolucje, robić demolkę i dostosować swój styl gry.

– Eksperymentuj z wieloma nowymi pojazdami, w tym odrzutowcami wojskowymi, helikopterami, supersamochodami i pojazdami budowlanymi.

Przeczytaj więcej o grze na https://justcause4.cenega.pl/.04.12.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów