News - Dziś premiera gry Tiny Tina’s Wonderlands

Warszawa, 25.03.2022 - Cenega, oficjalny partner firmy 2K w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Tiny Tina’s Wonderlands. Tytuł ukazał się w wersji pudełkowej w następujących wydaniach:

 

 

  • Edycja Standard na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One zawierająca grę Tiny Tina’s Wonderlands.

 

  • Edycja Next-Level na konsole PlayStation 5, Xbox One/ Xbox Series X zawierająca grę Tiny Tina’s Wonderlands oraz pakiet Dragon Lord.

 

  • Edycja Chaotic Great na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One zawierająca grę Tiny Tina’s Wonderlands, pakiet Dragon Lord oraz przepustkę sezonową.

 

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem:

https://youtu.be/-w9jgkqFmFQ

 

Tiny Tina’s Wonderlands to podróż przez niezwykłą krainę, w której rzadko obowiązują jakieś zasady. W produkcji gracze mogą stworzyć swoich własnych bohaterów różnych klas, którzy będą strzelać, walczyć, czarować i plądrować pełne skarbów lochy, dążąc do powstrzymania despotycznego Smoczego Władcy. Przewodnikiem graczy w ich podróży zostanie Tiny Tina zmieniająca na bieżąco reguły panujące w świecie gry.

 

"Od momentu założenia Gearbox w 1999 roku naszym marzeniem zawsze było stworzenie gry wideo w klimacie fantasy. Tiny Tina's Wonderlands jest wynikiem ciężkiej pracy wszystkich członków naszego zespołu, którzy włożyli swoje serca w to, aby taki tytuł stał się rzeczywistością – ta produkcja to list miłosny do każdego, kto pasjonuje się grami fabularnymi lub strzelankami" - powiedział Randy Pitchford, założyciel Gearbox Entertainment Company. "Mam nadzieję, że dołączycie do nas i milionów naszych fanów na całym świecie, aby doświadczyć Tiny Tina's Wonderlands – gry wideo jedynej w swoim rodzaju.”

 

 

Cechy gry Tiny Tina's Wonderlands:

 

  • Tryb współpracy obsługujący rozgrywkę międzyplatformową: Choć samotna wyprawa do świata Wonderlands jest niesamowitym przeżyciem samym w sobie, gracze mogą także rozpocząć zabawę z maksymalnie trzema znajomymi w trybie wieloosobowym obsługującym rozgrywkę międzyplatformową lub lokalnym na podzielonym ekranie. Graj sam lub podziel się łupami z innymi – decyzja należy do Ciebie!
  • Nieprzewidywalny świat fantasy: W świecie Overworld odkryć można majestatyczne miasta, wilgotne grzybowe lasy, przerażające zamki i wiele więcej połączonych ze sobą lokacji. Przewodnikiem graczy po tej niezwykłej krainie fantasy, w której rzadko obowiązują jakieś zasady, jest zwariowana Tiny Tina.
  • Stwórz swojego bohatera: Rozbudowany system tworzenia postaci pozwoli stworzyć własnego i unikalnego bohatera, który będzie mógł dopasować swoje umiejętności z sześciu dostępnych drzewek rozwoju. Zdobywaj poziomy, wzmacniaj się, powiększaj arsenał i zostań najlepszym Fatemakerem.
  • Bronie, zaklęcia i nie tylko: Pokonuj wrogów za pomocą niszczycielskich zaklęć, potężnych broni i unikalnych umiejętności w szalonych bitwach z perspektywy pierwszej osoby. Wykorzystaj swoją siłę ognia, aby pokonać legiony wrogów, w tym gadające szkielety, przemierzające ląd rekiny i kolosalne bossy.

 

 

Więcej informacji o Tiny Tina’s Wonderlands znajduje się na oficjalnej stronie gry playwonderlands.com25.03.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły