News - Dziś premiera gry This War Of Mine: The Little Ones na Playstation 4 oraz Xbox One

29.01.2016, Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech informuje, że dziś - równocześnie z premierą światową - do  sprzedaży w wersji pudełkowej na PlayStation 4 oraz Xbox One trafiła gra This War of Mine: The Little Ones. Tytuł ukazał się z polskimi i angielskimi napisami do wyboru i dostępny jest w bardzo dobrej cenie na konsole. Za polską lokalizację odpowiada wydawca tytułu.

Warto podkreślić, że gra w wersji na PC zebrała doskonałe recenzje. Oto wybrane oceny:

 

Filmweb.pl - 9/10

Gry OnLine.pl - 8,5/10

Gamezilla.pl - 9,5/10

PPE.pl - 9,0/10

Interia Gry - 9/10


Wersja konsolowa została wzbogacona przede wszystkim o obecność tytułowych dzieci, które należy chronić i o które należy dbać. Ucząc i wychowując tworzy się więzi emocjonalne, jakie mogą powstać jedynie w tak ekstremalnych warunkach, jakim jest wojna. Poza tym elementem fabularnym The Little Ones zostało wzbogacone o zupełnie nowych system sterowania dostosowany do konsol i zawiera wszystkie dodatki i aktualizacje, które zostały wydane na PC od początku premiery, w tym edytor postaci i misji.

 

W grze This War Of Mine gracz nie wciela się w postać elitarnego żołnierza - zamiast tego ma do czynienia z grupką cywili, którzy próbują przeżyć w oblężonym mieście. Zmagają się oni z brakiem żywności i lekarstw, a także ciągłym zagrożeniem ze strony snajperów oraz groźnych szabrowników. Nieraz przyjdzie nam podejmować decyzje, które mogą zaważyć na tym, czy uda się przetrwać kolejną dobę. To właśnie cykl dnia i nocy dyktuje tempo rozgrywki: w ciągu dnia ukryci snajperzy uniemożliwią opuszczenie schronienia. O tej porze gracz skupi się na dbaniu o swoją kryjówkę oraz cywili - kluczowe będzie zajmowanie się rzeczami potrzebnymi do przetrwania. Z kolei w nocy gracz będzie musiał dokonać wyboru osoby, która wyruszy na poszukiwania jedzenia lub lekarstw, dzięki którym uda się utrzymać ludzi przy życiu. Spróbuj ochronić wszystkich albo zdecyduj się na poświęcenie jednostki. W trakcie wojny nie ma złych ani dobrych decyzji; liczy się tylko przetrwanie.

 

Grę można zamówić m.in. na muve.pl i sklep.gry-online.pl.29.01.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły